About us

گروه تبلیغاتی فدک گرافیک

درباره ما

هنر تبلیغات اثر بخش، ایجاد توازن در استفاده از ابزار تبلیغات است. روش ایجاد این توازن با توجه به بازار هدف، محصولات و بودجه سازمان ها متفاوت خواهد بود. بنابراین لازم است، خلاقیت های مبتنی بر استراتژی داشته باشیم. گروه تبلیغاتی فدک گرافیک در سال 1376 تاسیس شد. و در این سال ها فعالیت های گسترده ای در زمینه ی تبلیغات در سراسر کشور داشته است. اما امروزه عدم تجمیع خدمات تبلیغاتی در یک مکان، موجب دغدغه و نگرانی شرکت ها و مؤسسات گشته است. زیرا این موضوع علاوه برتلف شدن وقت و انرژی، باعث عدم هماهنگی و عدم تناسب در امور تبلیغات می گردد. مدیران گروه تبلیغاتی فدک گرافیک با در نظر گرفتن این مسئله و با درک عمیق خواسته های مشتریان خود، تصمیم به راه اندازی گروه تبلیغاتی متعهدی گرفتند. که شامل تیم های، خدمات چاپ، هدایای تبلیغاتی  و غرفه سازی  و دکوراسیون داخلی می باشد. که به صورت مستقل اما هماهنگ فعالیت دارند. و اجماع این خدمات فراهم نمودند.
  • واحد طراحی غرفه و دکوراسیون داخلی
  • مجموعه کارگاه ساخت دکور 
  • واحد فنی مهندسی 
  • واحد ساخت و تولید
  • واحد نظارت و کنترل کیفی
خدمات چاپ
  • بهره مندی از دستگاه های لیتوگرافی Agfa ,Cereo  
  • بهره مندی از دستگاههای چاپ 4 رنگ همزمان  Print Master 2005 و Speed Master 2006 
  • بهره مندی از برش پلار و دستگاههای سلفون کشی، لمینیتور و دستگاههای دورگرد الکترونیکی 

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی، اشیا کاربردی، خاص و خلاقانه ای هستند. که در نمایشگاه های بین المللی، همایش ها و در مناسبت های ویژه به عنوان ابزاری اثر بخش برای بازاریابی استفاده می شوند. آمار نشان می دهد که هدایای تبلیغاتی یکی از مهم ترین عوامل در تصمیمات  مشتریان به شمار می رود. و اغلب تأثیر آنها از سایر شیوه های تبلیغاتی فراتر می رود. زیرا هدایای تبلیغاتی سبب ارتقای تصویر ذهنی جامعه از یک برند خواهد شد. ارائه ی هدایای تبلیغاتی به همراه مشخصات برندها، به  برنامه های بازاریابی شرکت ها سمت و سو می بخشد. و موجب  بهینه سازی و افزایش ارتباطات می گردند. اما ارائه هدایای تبلیغاتی مفید، می تواند مکمل و تسهیل گر در اجرای هر مبارزه تبلیغاتی باشد.

فدک گیفت با ارائه ی هدایای تبلیغاتی مفید، نام و نشان تجاری سازمان ها را در اذهان حک می نماید. و زمینه دست یابی به درآمدهای بالاتر برای شرکت ها را فراهم می کند. مطمئن باشید که برترین استراتژی های ارتقای سطح فروش و سود آوری، با بهره گیری از هدایای تبلیغاتی اجرا خواهد شد.