درباره انواع هدایای تبلیغاتی

ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی یا بگ شاپ وسیله ای برای حمل کالاهای سبک می باشد. که در اغلب کسب و کارها برای ارائه محصولات و اجناس به مشتریان، از آنها به عنوان ابزاری تبلیغاتی استفاده می شود. ارائه ی کالاها بهمراه بگ شاپ محاسن متعددی خواهد داشت.

1- حمل کالا را برای مشتری آسان خواهد ساخت.

2- ارائه محصولات، اجناس و هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، با بگ شاپ، حس ارزش و احترام را به مخاطبین شما القا خواهد کرد..

3- مشخصات کسب و کار شما توسط یک بگ شاپ کوچک در هر مکانی دیده می شود.

انواع ساک دستی

ساک دستی بطور کلی در انواع پلاستیکی، کاغذی، پارچه ای، کرافت و… تولید می شود. که البته هر یک از این انواع، دارای تنوع گسترده ای می باشند. علاوه بر تنوع جنس، آنها در ابعاد مختلفی نیز تولید می شوند تا نیاز مشتریان با هر کسب و کاری، کاملا برآورده گردد.

ابعاد

بگ شاپ ها در جنسهای مختلف در ابعاد  و رنگهای بسیار متنوع تولید می شود. در تصویر زیر می توانید کد، ابعاد و نمونه رنگهای موجود را ملاحظه نمایید.

اما با وجود این همه تنوع، بگ شاپ تبلیغاتی را می توان به طور کاملا اختصاصی، با جنس، رنگ، ابعاد و چاپ منحصر تولید نموند.

قیمت ساک دستی

با توجه به گستره ی انواع بگ شاپ، رنج قیمت آن نیز بسیار وسیع می باشد. معمولا قیمت ساک دستی پلاستیکی، نسبت به دیگر نمونه ها کمتر می باشد. ولیکن توصیه می کنیم برای ارائه ی محصولات و یا هدایای تبلیغاتی، از بگ شاپ های پارچه ای استفاده کنید. بگ شاپ های پارچه ای علاوه بر دوام و زیبایی بیشتر، برای حفظ محیط زیست، مناسب تر هستند.

بهتر است همین امروز با توجه به کالایی که ارائه می کنید، بگ شاپ مناسبی را انتخاب نمایید. با ارائه ی بگ شاپ، لوگو و برند شما، در مکانها و زمانهای مختلف، توسط افراد دیده می شود و در ذهنها حک خواهد شد. و شما در گذر زمان اثرات این ابزار تبلیغاتی را در کسب و کارتان مشاهده می نمایید.

برای انتخاب بهترین نمونه بگ شاپ در فدک گیفت می توانید از مشاوره ی کارشناسان ما در زمینه های تبلیغات، چاپ و بسته بندی بهرمند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *