درباره انواع هدایای تبلیغاتی

نكات مهم برای خرید فلش مموری تبلیغاتی

خرید فلش تبلیغاتی

برای خرید فلش تبلیغاتی مهمترین آیتم هایی که باید مورد توجه قرار دهید، ظرفیت، سرعت و نیازهای امنیتی شما هستند. بنابراین برای ارائه ی فلش مموری تبلیغاتی لازم است اول نیازهای مخاطبین خود را در نظر بگیرید و مطابق آن ظرفیت و سرعت انتقال داده را انتخاب کنید. فلش مموری تبلیغاتی را به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص برند خود در نظر بگرید تا بهترین فلش مموری تبلیغاتی را به تعداد خاصی از مشتریان خود ارائه دهید.

کیفیت حافظه مش مموری

فلش مموری ها با کیفیت های مختلفی ساخته می شود. در اصل توجه به کیفیت تراشه های حافظه به عنوان جزء اصلی آن، مهم ترین عامل در هنگام خرید فلش مموری است. متأسفانه، فلش مموری هایی در بازار موجود است که با کیفیت پایین و حتی بازیافتی عرضه می شوند. و معمولاً در این فلش مموری های ارزان، سرعت خواندن و نوشتن تا حد زیادی کاهش می یابد. و گاهی برخی یا همه درایوها به سرعت خراب شده و از کار می یفتند. بهترین راه خرید فلش مموری از برند های معتبر مانند سامسونگ، SanDisk، Intel یا Micron است.

ظرفیت فلش مموری

در حال حاضر ظرفیت فلش مموری هایی که در بازار موجود است، از زیر 1 گیگابایت تا بیش از 1 ترابایت متغیر است. مقدار فضای ذخیره سازی مورد نیاز شما بستگی به مقدار داده ای دارد که می خواهید ذخیره کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید چند فایل اکسل یا ورد را روی آن ذخیره کنید، یک فلش مموری 1 گیگابایتی هم برای این منظور کاملا کافیست. اما اگر هدف شما تهیه نسخه پشتیبان از تمام فایلهای رایانه است، ممکن است از چند گیگابایت تا 500 گیگابایت یا بیشتر نیاز داشته باشید. و اگر می‌خواهید تمام تصاویر و ویدیوهای گوشی خود را ذخیره کنید، به تنظیمات گوشی خود بروید و ببینید فایل‌های رسانه‌ای شما چقدر فضای اشغال می‌کنند. می تواند از 1 گیگابایت تا چند ده گیگابایت باشد. با توجه به اینکه ممکن است در آینده فایل‌ های بیشتری اضافه کنید، این حداقل مقدار فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز شماست.

بنابراین در هنگام خرید فلش تبلیغاتی به این نکته توجه کنید؛ ممکن است چه نوع فایلهایی را در آینده در آن ذخیره کنید؟ و اما در انتها در نظر داشته باشید که قیمت فلش مموری ارتباط مستقیمی با ظرفیت آن دارد. هرچه ظرفیت فلش مموری بیشتر باشد، قیمت فلش مموری بیشتر خواهد بود.


سرعت انتقال داده در فلش مموری

یکی دیگر از عواملی که باید هنگام خرید فلش تبلیغاتی در نظر بگیرید سرعت انتقال است. دو نوع فلش مموری وجود دارد: فلش مموری های قدیمی و فلش مموری جدید. سرعت انتقال در فلش مموری قدیمی 480 مگابیت بر ثانیه و سرعت انتقال در فلش مموری جدید 4.5 گیگابیت بر ثانیه است. یعنی تقریباً ده برابر سریعتر. با استفاده از فلش مموری جدید یک فایل 16 گیگابایتی، در کمتر از یک دقیقه منتقل می شود، اما در فلش مموری قدیمی نزدیک به نه دقیقه طول می کشد.

امنیت فلش مموری تبلیغاتی

در هنگام خرید فلش تبلیغاتی به امنیت و ماندگاری آنها با ید بیشتر از نکات دیگر توجه کنید. بی توجهی به عوامل امنیتی فلش مموری، گاهی سبب بروز مشکلات بزرگی خواهد شد.

فلش مموری های بسیار کوچک به راحتی گم می شود .

ردیابی فلش مموری از نظر فیزیکی دشوار است. و به همین خاطر در بعضی از شرکت ها استفاده از آنها ممنوع است.

آنها می توانند بدافزار را از یک دستگاه به دستگاهی دیگر منتقل کنند.

بنابراین برای جلوگیری از این مسائل باید امنیت فلش مموری را فراهم کنید.

فش مموری را در ابعاد متوسط تهیه کنید تا به راحتی قابل حمل باشند و به راحتی دیده شوند.

رمزگذاری نرم افزاری و رمزگذاری سخت افزاری می تواند به جلوگیری از انتقال بدافزار و دسترسی غیرمجاز کمک کند.

سبک های مختلف فلش

وقتی جنبه های فنی را بررسی کردید، وقت آن است که به ظاهر فلش مموری دقت کنید.

آیا سبک و مدل فلش مموری با برند شما مطابقت دارد؟

آیا محل کافی برای درج تبلیغات و نام و لوگوی شما به روی آن وجود دارد؟

این نمونه فلش مموری می تواند هدایای تبلیغاتی خلاقانه ای از طرف شرکت شما باشد؟

چاپ روی فلش تبلیغاتی


روش‌های چاپی که برای فلش سفارشی بکار می رود، چاپ دیجیتال، حکاکی لیزری و مهر زنی حرارتی است. بطور مختصر هر یک از جوانب مثبت و منفی هر روش در زیر بررسی می شود:

چاپ تامپو>>> مزایا: بسیار باکیفیت و بادوام، است. معایب: حداکثر 4 رنگ دارد.
چاپ دیجیتال>>> مزایا : قابلیت تولید تصاویر واقعی با رنگ های بی نهایت و با جزئیات دقیق معایب: ممکن است نتواند با رنگ های پنتون در لوگو یا طرح شما مطابقت داشته باشد.
حکاکی لیزری >>> مزایا: خطوط واضح تر، انعطاف پذیرتر از چاپ. معایب : امکان نمایش لایه های همپوشانی یا ایجاد گرادیان وجود ندارد.
مهر زنی حرارتی >>> مزایا: زیبایی منحصر به فرد، هرگز در طول زمان محو یا پوسته پوسته نمی شود. معایب: فقط روی چرم امکان پذیر است.

جعبه فلش مووری تبلیغاتی

ارائه ی فلش مموری تبلیغاتی همراه با جعبه علاوه بر آنکه از فلش در زمان حمل و نقل حفاظت خواهد کرد، حس احترام و اعتبار را به گیرنده منتقل می نماید. بهتر است در زمان خرید فلش تبلیغاتی جعبه فلش مموری را مطابق با جنس خود ان ارائه دهید. فلش مموری فلزی را در جعبه فلزی، فلش مموری چوبی را در جعبه چوبی، فلش مموری چرمی را در جعبه چرمی.

در زمان خرید فلش تبلیغاتی به این نکته توجه کنید که بهترین هدایای تبلیغاتی را ارئه کنید. تا کیفیت و امنیت آن هدیه، نمادی از اعتبار برند شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *