هدایای تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

برترین استراتژی های ارتقای سطح فروش و سود آوری، با بهره گیری از هدایای تبلیغاتی صورت می گیرد. هدایای تبلیغاتی، فروشندگان خاموشی هستند که توسط شما وارد محل کار، محل زندگی، فروشگاه ها و … می شوند و همواره نام برند شما را یاد آوری می کنند. هدایای تبلیغاتی در هر لحظه از شبانه روز، مشخصات کسب و کارتان را در اختیار مشتریان قرار می دهد و برند شما همیشه در دسترس است. یکی از انواع هدایای تبلیغاتی که همواره در معرض دید قرار دارد؛ ساعت دیواری، رومیزی و مچی می باشد. انواع ساعت از بهترین هدایای تبلیغاتی می باشد. زیرا انواع ساعت را می توانید، به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبین خود ارائه نمایید. تنوع در نوع و قیمت ساعت آنقدر زیاد می باشد که شما می توانید از ساعت برای هدایای تبلیغاتی ویژه مدیران، ویژه کارمندان، دانشجویان، دانش آموزان، کودکان، بانوان، شب عید و … استفاده کنید. حتی در موقعیت‌های خاص، برای مخاطبین پر اهمیت، می توانید از ساعتهای برند و گران قیمت برای قدردانی و یا ایجاد انگیزه استفاده کنید. به یاد داشته باشید در چنین شرایطی هیچگونه تبلیغی از کسب و کار شما، نباید روی ساعت چاپ شود.

انواع ساعت تبلیغاتی

انواع مختلف ساعت عبارتند از ساعت تبلیغاتی رومیزی، دیواری و مچی که هر یک در انواع دیجیتال و آنالوگ تولید می شود. همچنین در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع ساعت با متریالهای متفاوت، از جمله انواع ساعت فلزی، انواع ساعت چوبی و انواع ساعت پلاستیکی ارائه می گردد.

فاکتورهای مؤثر در قیمت ساعت

ساعت دیواری، در ابعاد و اندازه های بسیار متفاوت تولید می شود. و از آنجا که معمولا از بخش صفحه ساعت و بدنه ساعت دیواری برای چاپ مشخصات استفاده می شود، بدیهیست که برای درج تبلیغات به روی ساعت، لازم است از سطح  مناسبی برخوردار باشد.

صفحه ساعت دیواری بصورت کاملا سفید و بدون چاپ است. و به دو روش سیلک و افست، تبلیغات چاپ می گردد. هر یک از این روشها، با کیفیت های متنوع و قیمت های مختلف ارائه می گردد.

” توجه داشته باشید که هر چه صفحه ی ساعت ساده و خلوت تر باشد، زیباتر و کاربردی تر خواهد بود. بنابراین از درج مطالب بسیار زیاد، با سایز بزرگ به روی صفحه ی ساعت خودداری کنید.”

جنس بدنه ساعت دیواری در انواع پلاستیکی، فلزی، چوبی و یا ترکیبی از آنها تولید می شود.

موتور ساعت دیواری در سه نوع چپ گرد، راست گرد و روان گرد است.

هر یک از این عوامل بر قیمت ساعت دیواری تأثیر گذاشته و شما می توانید در طیف گسترده ای از قیمت ها، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

اگر در جستجوی راه حلی برای جان بخشی به بازار کسب و کارتان و نمایش قابلیت های خود هستید، بهترین و جدید ترین هدایای تبلیغاتی را با مناسب ترین قیمت تهیه نمایید و با اهدای آنها، سود آوری و لذت از کسب و کار را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *