بازاریابی و تبلیغات

راهنمای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

در هر کسب و کاری یکی از مهم ترین عوامل برای پیشبرداهداف فروش و برند سازی، تبلیغات می باشد. و از میان تمام روشهای تبلیغاتی، حضور در نمایشگاه های بین المللی، مؤثرترین روش شناخته شده است. اما حضور در نمایشگاه تنها درصورتی بازده مثبت خواهد داشت که تمامی اصول حضور در این میدان رقابت اجرا گردد. در زمان حضور در نمایشگاه به دلیل تعاملات چهره به چهره شما می توانید بازدیدکنندگان زیادی را جذب نمایید اما نکته اینجاست که شما باید آنها را به مشتریان وفادار خود تبدیل نمایید و در گذر زمان حفظشان کنید. به همین خاطر یکی از مهم ترین اقدامات قبل از حضور در نمایشگاه، خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی است.

در این مقاله قصد داریم از تجربیات مشارکت کنندگان دائمی نمایشگاه های بین المللی بهرمند شویم و مهمترین آیتم های انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را مورد بررسی قرار دهیم.

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی با توجه به عنوان نمایشگاه

زمانیکه برای فروش سالانه برنامه ریزی می کنید. در نظر داشته باشید که در هر عنوان نمایشگاهی، بازدیدکنندگان متفاوتی خواهید داشت. بنابراین لازم است هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را با توجه به عنوان نمایشگاه و حتی محل برگزاری نمایشگاه، انتخاب نمایید.

در نمایشگاه های تخصصی و بین المللی، که اکثریت بازدیدکنندگان از افراد متخصص هستند، ایجاب می کند که تبلیغات بصورت متمرکز و هدفمند تر صورت گیرد، در چنین شرایطی از هدایای تبلیغاتی لاکچری و لوکس بصورت تکی برای مدعوین خاص انتخاب نمایید. همچنین بهتر است برای بازدیدکنندگان متخصص از هدایای تبلیغاتی کاربردی، در تعداد کم تهیه نمایید. اما در نمایشگاه هایی که بازدیدکنندگان از اقشار عمومی جامعه هستند، خرید هدایای تبلیغاتی ارزان در تعداد زیاد توصیه می شود. تا تبلیغات شما در سطح گسترده صورت گیرد.

طبقه بندی بازدیدکنندگان

یقینا در هر نمایشگاه، میزبان افراد بسیار گوناگونی در حوزه کاری خود خواهید بود. آیا همه ی آنها را با یک نمونه هدایای تبلیغاتی بدرقه خواهید کرد؟

قبل از حضور در نمایشگاه، بازدیدکنندگان نمایشگاه را طبقه بندی نمایید. و برای هر گروه، هدایای تبلیغاتی کاربردی و مورد سلیقه ی آنها را تهیه نمایید. در این مرحله شاید مجبور شوید برای تعدادی بسیار محدود از مدعوین خاص خود، هدایای تبلیغاتی نفیس تهیه نمایید و هیچ تبلیغی از برند شما روی آن حک نگردد. این دسته از هدایای تبلیغاتی که بطور اختصاصی اهدا می شود، برای مخاطب بسیار ارزشمند خواهد بود بطوریکه نام برند شما برای همیشه در ذهن و قلب آنها ثبت خواهد شد.

اندازه

یکی از آیتم های مهم در خرید هدایای تبلیغاتی در نظر گرفتن کارایی و کاربرد نسبت به ابعاد آن است. توجه کنید؛ هر چه هدیای تبلیغاتی شما کاربردی تر باشند بیشتر استفاده خواهد شد و تبلیغات برند شما بیشتر دیده خواهد شد. و در میان هدایای تبلیغاتی مفید، هدایایی که در ابعاد کوچک و قابل حمل تولید می شود از محبوبیت بیشتری برخوردارند. زیرا افراد از آنها در مکانها و زمانهای مختلف به راحتی استفاده خواهند کرد و نیازشان را برآورده می سازد. بنابراین تبلیغات برند شما، اثر بخشی بیشتری خواهد داشت.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک، انواع هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف با نیازها و سلایق متنوع ارائه می گردد. کافیست برای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و از مشاوره آنها بهرمند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *