درباره انواع هدایای تبلیغاتی

نکات مهم برای خرید کیف تبلیغاتی چرم

خرید کیف تبلیغاتی چرم

در میان انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری و خاص، هدایای تبلیغاتی چرمی همیشه بیشترین محبوبیت را داشته اند. زیرا کیف تبلیغاتی چرم، از هدایای تبلیغاتی کاربردی محسوب می شود. که معمولا به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مدیران ارائه می گردد. اما در هنگام خرید کیف تبلیغاتی چرم باید در نظر داشت که هدف از ارائه این هدایای تبلیغاتی لاکچری، استفاده آنها توسط افراد خاص است. بنابراین برای خرید هدایای شرکتی و سازمانی لازم است دقت و توجه بیشتری را بخرج دهید. و سپس بهترین هدایای تبلیغاتی را برای برند خود انتخاب نمایید.

کیف تبلیغاتی

از لحظه ای که، تبلیغات برندی به روی اقلام تبلیغاتی درج می گردد، آن اقلام نماینده برند شما در مکانهای مختلف خواهد بود. بنابراین هدایای تبلیغاتی را در سطح پرستیژ کاری برندتان انتخاب نمایید. تا افراد در هنگام دریافت آنها احترام و اعتبار را حس کنند. و برای استفاده از آنها رغبت داشته باشند. بنابراین برای خرید کیف تبلیغاتی، کیفیت و کارایی را در الویت انتخاب خود قرار دهید.

نکات مهم برای خرید کیف چرم

بوی چرم

نوع چرم

روش دوخت کیف و یراق آلات کیف

رنگ کیف

استایل کیف

بوی چرم

اولین آیتمی که باید توجه کنید، بوی طبیعی چرم است. کیف چرم طبیعی باید عاری از هرگونه بوی شیمیایی و رنگ باشد. کافیست در هنگام خرید بوی طبیعی چرم را احساس کنید و مطمئن شوید که کیف تبلیغاتی شما از چرم طبیعی است.

انوع چرم

کیف چرم با کیفیت از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین از آن به عنوان هدایای تبلیغاتی ماندگار می توانید استفاده کنید. اما در هنگام خرید کیف تبلیغاتی، توجه کنید که چرم آن دانه کامل باشد. چرم دانه کامل مرغوب ترین نوع چرم است. که در پردازش آن از سمباده و پولیش استفاده نمی شود. بنابراین بافت طبیعی چرم را می توانید کاملا حس کنید. چرم دانه کامل بر اثر استفاده ظاهر زیباتری تری پیدا می کند. اما چرمهای ترکیبی از تکه پاره های چرم با مصنوعاتی همچون پلی اورتان و وینیل به دست می آید. این نوع چرم زیاد عمر نمی کند و طبیعتا بوی چرم اصل هم نمی دهد.

اگر قصد خرید کیف تبلیغاتی ارزان دارید می توانید از این نمونه انتخاب کنید. اما روی دوام آن اصلا حساب باز نکنید.

 روش دباغی چرم

روش دباغی چرم یکی از آیتمهای مؤثر در کیفیت و قیمت کیف تبلیغاتی است. چرم معمولا با دو روش دباغی می شود.

دباغی با کروم : بیشتر محصولات چرمی موجود در بازار از چرم های دباغی شده با کروم‌ تولید شده اند. دباغی با کروم فقط چند روز زمان می برد و به همین دلیل محصولات چرمی دباغی شده با کروم ارزان ترند. این روش ضایعات سمی هم تولید می کند بنابراین تبعات زیست محیطی دارد.

دباغی با مواد گیاهی: هفته ها زمان می برد و چرم ضخیم تر و محکم تری به دست می دهد. بدیهیست که تولید کیف تبلیغاتی با این نمونه چرم از دوام بالایی برخوردار است و طبیعتاً قیمت آنها گرانتر خواهد شد.

روش دوخت کیف

همان اندازه که برای خرید کیف تبلیغاتی به چرم آن توجه می کنید؛ باید در مورد دوخت آن، داخل کیف و یراق آلات آن نیز تأمل ویژه بخرج دهید.

هنگام خرید کیف تبلیغاتی، باید مطمئن شوید که دوخت ها قوی هستند و می توانند فشار را تحمل کنند. همچنین دوخت ها باید تمیز باشند در واقع باید کنترل کیفیت انجام دهید! دقت کنید دسته کیف با دوختِ محکم یا یراق آلات فلزی به بدنه متصل می شود. و در بخشهای مختلف برای اتصالات از چسب استفاده نشده. همچنین به سگک، قفل و هر اتصال فلزی دیگری دقت کنید که از نوع با کیفیت باشد. زیپهای کیف را چند بار باز و بسته کنید تا مطمئن شوید به راحتی حرکت می کنند. برای کیف، به زیپ های فلزی بیشتر می توان اعتماد کرد.

رنگ کیف چرم

برای تولید کیف های تبلیغاتی معمولا از چرمهای مشکی، قهوه ای تیره، قهوه ای روشن و عسلی که خواهان بیشتری در بازار دارند، استفاده می شود. رنگ های مشکی و قهوه ای تیره برای محیط های رسمی و حرفه ای مناسب اند. این رنگ ها حسی آمیخته به قدرت و تسلط با خودشان همراه دارند. بنابراین این نمونه کیف های تبلیغاتی برای هدایای شرکتی و سازمانی بسیار مناسب هستند. و اما کیف های چرمی عسلی و قهوه ای روشن برای محیط های غیررسمی مناسب ترند.

استایل کیف

برای خرید کیف تبلیغاتی چرم، به شغل، سلیقه و جایگاه اجتماعی افراد دریافت کننده باید توجه داشت. با وجود اینکه کیف یک هدایای تبلیغاتی کاربردی است اما اگر در انتخاب خود به استایل کیف توجه کنید؛ مطمئنا هدیه ای ارزشمند و خاص را ارائه خواهید داد. که حتما مورد استفاده قرار می گیرد.

کیف های دستی برای مشاغلی که دفتر و اوراق فراوانی را همراه دارند، مناسب است. این قبیل کیف ها با کت و شلوار و پوشش کاری رسمی به‌خوبی سِت می شوند. بنابراین بهترین هدایای تبلیغاتی ویژه کارمندان است.

کیف های رودوشی ظاهر غیررسمی تری دارند. و برای افراد در محیطهای های کاریِ کمی غیر رسمی تر پیشنهاد می شوند. توصیه می کنیم این نمونه کیف را به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مدیران، هرگز استفاده نکنید.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع کیف تبلیغاتی با متریالهای متنوع موجود می باشد که با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت تکی و عمده ارائه می گردد. کافیست بهترین هدایای تبلیغاتی را برای مخاطبین خود انتخاب نمایید تا حس احترام و اعتبار را به آنها منتقل نماید.

گروه هدایای تبلیغاتی فدک مشاور شما خواهد بود تا ایده های ناب بازاریابی برند شما را به واقعیت تبدیل نمایید و بخشی از تیم بازاریابی شما باشیم. شما فقط هدایای تبلیغاتی را دریافت نمی کنید. تجربه ای دریافت می کنید که به شما احساس اعتماد به نفس و رضایت می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *