درباره انواع هدایای تبلیغاتی

لوح تقدیر

لوح تقدیر

لوح تقدیر، هدیه ای است که برای تحسین و تشکر از سوی سازمان و نهادی به طور اختصاصی با نام افراد تهیه می گردد ومعمولا در همایشها، نمایشگاه ها و مناسبت های ویژه ارائه می شود.

این هدیه خاص، سبب ایجاد انگیزه مثبت در افراد سازمان خواهد شد و راندمان کاری بالاتر خواهد رفت. از سوی دیگر، نام سازمان با هدیه ای بسیار مقرون به صرفه، در مکانهای مختلف به نمایش گذاشته می شود.  

انواع لوح تقدیر

در حال حاضر لوح تقدیر فلزی، شیشه ای، سرامیکی، چوبی، مینا کاری رواج دارد. که در میان آنها لوح فلزی از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد.

لوح فلزی معمولا از متریال استیل وبرنج است. که به روش اسید کاری تهیه می شود و سپس با چاپ لیزر، متن روی آن حک می گردد. و همراه با جعبه های جیر ارائه می گردد.

عوامل مؤثر در قیمت لوح تقدیر

لوح و تندیس از دسته هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می شوند زیرا به نسبت دوام و زیبایی که ارائه می گردد، بسیار مقرون به صرفه است. اما قیمت لوح تقدیر به متریال ساخت، قالب طراحی، اندازه، رنگ، نوع فونت نوشته و نوع جعبه بستگی دارد.

کاربرد لوح تقدیر

ارائه ی لوح تقدیر یک استراتژی برای افزایش انگیزه، ارتقاء فرهنگ سازمانی و بهبود بهره ‌وری می گردد. همین ویژگی ها سبب کاربرد آن در مراسمات مختلف، همراه با انواع هدایای تبلیغاتی و یا به تنهایی گشته است. و معمولا در شرایط و موقعیت های ذیل ارائه می شود.

قدردانی ازاستاتید یک مجموعه ی آموزشی

تقدیر از کارکنان یک سازمان

قدردانی مدیران از معلمان

تبلیغ برند در همایش ها

یاد بود نمایشگاه

انواع متن لوح تقدیر

متن لوح تقدیر، یک نامه نگاری اداری محسوب می شود. که در آن از افراد تقدیر به عمل می آید. باید توجه داشت که این متن همراه با جملات تحسین برانگیز زیباتر خواهد شد اما باید در آنها از بزرگنمایی خودداری کرد.

متن تقدیر باید با نام خدا آغاز شود. و سپس نام ونام خانوادگی فرد درمتن نامه ذکر شود .

متن لوح انواع مختلفی دارند، متن تقدیرنامه ورزشی ،مسابقات علمی ،مدارس و … که در زیر به دو نمونه پرکاربرد آن اشاره می شود.

 متن تقدیر نامه برای روز زن

سرکارخانم …

سالروزمیلاد زهرای اطهر والگوی کامل زن مسلمان که بدرستی نام روز مادر وروززن به خود گرفته برعموم زنان سخت کوش میهن ،به ویژه بانوان شرکت ….. خجسته باد .

توفیقات روزافزونتان را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)از درگاه حضرت سبحان مسئلت می نمایم

نمونه متن تقدیر نامه رسمی

                                            مدیرعامل محترم شرکت……….

تلاش وهمت والای مدیریت وکارکنان آن شرکت موجب کسب عنوان واحد نمونه تحقیق وتوسعه ممتاز طی سال …………..درسطح استان گردید .لذا بدین وسیله به پاس زحمات ارزنده از جنابعالی ،مدیروکارشناسان شاغل                             دربخش تحقیق وتوسعه آن شرکت تقدیروتشکرمی گردد

امید آنکه درراه اعتلای صنعت کشوراسلامی مان بیش از پیش موفق وموید باشید.

خرید و چاپ لوح تقدیر

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع لوح تقدیر با متریالهای متنوع موجود می باشد. که با بهترین کیفتت چاپ و همراه با جعبه ارائه می گردد. کافیست برای سفارش لوح و تندیس اختصاصی برند خود با کارشناسان تیم فدک گیفت، تماس حاصل فرمایید.  

مشاهده انواع لوح و تندیس در گروه هدایای تبلیغاتی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *