درباره انواع هدایای تبلیغاتی

نکات مهم و ضروری برای خرید پاور بانک تبلیغاتی

خرید پاور بانک تبلیغاتی

پاور بانک از هدایای تبلیغاتی کاربردی بسیار محبوب و پرفروش است. این دستگاه الکترونیکی، از یک باتری در قابی ویژه تشکیل شده. این باتری از منابع انرژی مانند برق شهری یا پورت USB کامپیوتر شارژ می شود و سپس انرژی الکتریکی ذخیره شده را به دستگاه‌های الکترونیکی مانند تلفن همراه، تبلت، دوربین و … منتقل می‌کند. بنابراین اگر به دنبال هدیه ای خاص و کاربردی برای تبلیغ کسب و کار خود هستید؛ خرید پاور بانک تبلیغاتی را به شما پیشنهاد می کنیم. در این مقاله، ویژگی ها و مزایای این هدیه مفید “پاور بانک ” را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

پاور بانک چه دستگاه هایی را شارژ می کند؟

پاور بانک ها قادرند تلفن همراه، تبلت، mp3، دوربین های عکاسی، دوربین های GoPro، اسپیگر های قابل حمل، دستگاههای GPS و تقریبا همه دستگاه هایی که شارژر usb دارند را شارژ نمایند.

انواع پاور بانک

 پاور بانک معمولی : این نمونه پاور بانک با اندازه ها، قالبها و ظرفیت های بسیار متنوع موجود است. و به همین خاطر قیمت پاور بانک نیز در طیف گسترده ای ارائه می شود.

پاور بانک خورشیدی: این نمونه پاور بانک دارای صفحات فوتوولتائیک (پنلهایی که نور خورشید را به الکتریسته تبدیل می کنند) هستند که وقتی در نورخورشید قرار گیرند آرام آرام باتری درون پاوربانک را شارژ می کنند. البته این نمونه پاور بانک خاص دارای توسط کابل برق نیز شارژ می شود.

قاب گوشی پاور بانک: این نمونه به صورت قابی است که به گوشی متصل می شود. اگرچه استفاده از این نوع پاوربانک آسان است، اما با دستگاههای بسیار محدودی مطابقت و سازگاری دارند.

ماندگاری پاوربانک

به طور معمول می توان از یک پاور بانک حداقل 500 بار استفاده کرد. در واقع حدود 18 ماه، هر روز دستگاه خود را با پاوربانک شارژ کنید.

البته پاوربانک های بهتر و با قیمت بالاتر وجود دارد که ماندگاری بیشتری خواهند داشت. اما از آنجایی که معمولا از پاوربانک ها به صورت روزانه استفاده نمی شود، بنابراین غالبا عمری بیشتر از ۱۸ ماه (۱.۵ سال)خواهند داشت.

میزان حفظ انرژی در پاور بانک

بیشتر پاوربانک ها به مرور زمان از انرژی ذخیره شده آنها کاسته خواهد شد و بطور معمول در مدت زمانی تقریبی 4 تا 6 هفته انژری خود را بطور کامل از دست خواهند داد. این زمان به کیفیت پاور بانک و شرایط نگه داری آن بستگی دارد. نگه داری پاور بانک در محیطهایی که نوسانات دما در آن زیاد است سبب کاهش عمر پاور بانک خواهد شد.

نکات مهم برای خرید پاور بانک تبلیغاتی

سایز پاور بانک: پاور بانک باید به راحتی قابل حمل باشد تا در مواقع نیاز به راحتی در دسترس باشد. البته اغلب آنها در سایز کوچک تولید می شود و به راحتی در کیف یا جیب قرار میگیرد.

کیفیت پاور بانک: زمانی را در نظر بگیرید که موبایل شما خاموش شده و شما شدیدا به آن نیاز دارید؛ اما پاور بانک شما نیز قادر به شارژ گوشی شما نیست. قطعا در آن لحظه قیمت پاور بانک برای شما اهمیتی ندارد. بنابراین قبل از خرید پاور بانک تبلیغاتی، در نظر بگیرید که هدیه ای کاربردی و مفید را ارائه دهید تا مخاطبین شما در لحظه نیاز به آن، از کیفیت و کارایی و تدبیر برند شما لذت ببرند.

تعداد پورت پاور بانک: برخی از پاوربانک‌ها دارای چند پورت شارژ هستند، که به شما امکان می‌دهد چند دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید. پاور بانک هدیه با این امکانات، می تواند برند شما را برای همیشه با مخاطبتان همراه سازد.  

ظرفیت پاور بانک: خرید پاوربانک باید با ظرفیت مناسب و متناسب با نیازهای مخاطبین شما باشد.

و در انتها برای خرید پاور بانک تبلیغاتی دقت بفرمایید باتری پاور بانک از کیفیت بالایی برخوردار باشد. تا هدایای تبلیغاتی با کیفیتی را ارائه دهید.

چاپ هدایای تبلیغاتی

پاور بانک معمولا از هدایای تبلیغاتی خاص است که معمولا به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارائه می شود. بطوریکه، برای اغلب نمایشگاه های تخصصی، خرید پاور بانک تبلیغاتی رواج بسیار دارد. مشارکت کنندگان نمایشگاه اغلب با چاپ لوگو و اطلاعات تبلیغاتی برند به روی پاور بانک، سعی می کنند تا هدایای تبلیغاتی کاربردی و ماندگاری را به بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه نمایند.

مشاهده انواع هدایای تبلیغاتی دیجیتالی در گروه هدایای تبلیغاتی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *