درباره انواع هدایای تبلیغاتی

مزایای خرید ست مدیریتی

خرید ست مدیریتی

ارائه ی هدایای تبلیغاتی ارزشمند، نفیس و کاربردی، یکی از سیاست های بزرگ بازاریایی و برندینگ کسب و کار ها می باشد. از این رو خرید ست مدیریتی، برای هدایای تبلیغاتی، ابزاری قدرتمند برای دست یابی به اهداف بلند مدت بازاریابی است. با اهدای انواع ست های تبلیغاتی، مشتریان را برای خرید های بعدی ترغیب کرده. و با تثبیت برند خود در اذهان افزایش نرخ خرید مشتریان را نیز در آینده خواهید داشت.

مزایای خرید ست مدیریتی ؟

  • ماموریت اصلی هدایای تبلیغاتی، نمایش نام، لوگو و تبلیغات شرکت هاست اما ست های مدیریتی با هدف ایجاد روابط بهتر اهدا می شوند. بدیهیست که اثر گذاری بیشتری را در بلند مدت خواهد داشت.
  • اهدای هدایای تبلیغاتی با کیفیت و ارزشمند، بیانگر توجه شما به ارزشهاست. بنابراین با خرید ست مدیریتی برای مشتریان خاص خود ، برند شما جایگاه و اعتبار بالاتری نزد آنها خواهد داشت.
  • اغلب ست های مدیریتی تبلیغاتی از اقلام کاربردی تشکیل می شود. همین امر سبب تبلیغ برند شما در بازه زمانی طولانی و مستمر خواهد شد.
  • قیمت هدایای تبلیغاتی ست‌، نسبت به میزان تأثیرگذاری و تثبیت برند در اذهان، بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.
  • اهدای هدایای تبلیغاتی خاص نظیر انواع ست مدیریتی، حس وفاداری را در مشتریان تقویت خواهد کرد.
  • اقلام و قیمت ست مدیریتی در طیف وسیعی ارائه می گردد. همین امر، انتخاب شما را آسان خواهد کرد. هر برندی می تواند مطابق سلیقه ی مخاطبین و بودجه ی تبلیغاتی سازمان، از انواع ست های مدیریتی انتخاب و خرید نماید.
  • در زمان خرید ست مدیریتی، امکان انتخاب اقلام ست، هماهنگ با رنگ سازمانی وجود دارد. همچنین امکان سفارشی سازی اقلام، برای فرد خاص فراهم می گردد.

انواع ست مدیریتی تبلیغاتی

با بررسی مزایای خرید ست مدیریتی، نهایتا به این نقطه می رسم که؛ خرید ست‌ مدیریتی یک ابزار تبلیغاتی اثربخش برای تقویت برند خواهد بود. این استراتژی، تصویری از ساختاری متعهد و معتمد را در اذهان مخاطبین برند شما ثبت و تا مدت زیادی حفظ خواهد کرد.

ست مدیریتی نفیس

ست‌ مدیریتی نفیس معمولا شامل کتب نفیس نظیر دیوان حافظ، بوستان و گلستان، رباعیات خیام و کتب مذهبی است.این کتب نفیس به عنوان هدایای تبلیغاتی مدیریتی، در جعبه‌ هایی شکیل از چوب که با چرم و مس مزین می شود، ارائه می گردد.

ست مدیریتی ویژه هدیه نوروزی

همیشه برنامه تبلیغاتی برندها برای شروع سال نو، با قدردانی از مشتریان وفادار و شروع روابط جدید همراه است. از این رو خرید ست مدیریتی ویيه هدیه ی نوروزی یکی از کارهای مرسوم، بشمار می رود. تبلیغاتی، به‌ویژه به‌عنوان عیدی همراه با سررسید سال جدید، بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد.

انواع ست مدیریتی ویژه هدیه نوروزی، شامل سررسید، سالنامه، دفتر یادداشت مدیریتی، روانویس، کیف پول، جا کارتی، جا سوئیچی و … است. کافیست با توجه به علایق و نیازهای مخاطبین خود این اقلام را انتخاب و بصورت ست در جعبه ارائه نمایید. برای انتخاب آنها بیشتر به کیفیت و کارایی آنها توجه کنید.هدیه ای کاربردی و خاص ارائه نمایید تا مورد استفاده قرار گیرد و در مشتری شما از دریافت آن حس خوشایندی ایجاد گردد. این استراتژی هوشمندانه‌ می تواند؛ ارتباطات شما را برای سال آتی تقویت نماید.

ست‌ مدیریتی الکترونیکی

ست‌های مدیریتی الکترونیکی انتخابی هوشمندانه برای مدیران و کارمندان جوان است. این ست ها از فلش مموری تا ایرپاد و پاوربانک‌، همه ابزاری کاربردی برای زندگی روزمره امروزی محسوب می شود. حتی اگر مدیری تمامی این اقلام را داشته باشد، باز هم از دریافت آنها خرسند خواهد بود.

ست مدیریتی چرم

از آنجا که حفظ پرستیژ کاری برای اغلب مدیران، امری مهم و ضروریست؛ همواره از دریافت ست های مدیرتی چرمی خوشحال می شوند. ست های مدیریتی چرمی را می توانید با اقلام متفاوت نظیر کیف دستی چرم، کیف پول چرم، دفتر یادداشت با جلد چرمی و روانویس های نفیس با روکش چرمی تهیه نمایید. حتی می توانید مجموعه ای ست از یک نوع چرم تولید نمایید و در جعبه ای شکیل ارائه نمایید.بدیهیست که خرید یک ست مدیریتی چرم، یک سرمایه‌گذاری مطمئن برای برند شما خواهد بود. این هدیه تبلیغاتی لاکچری، تصویری معتبر و کلاسیک ازشما ثبت خواهد کرد.

ست مدیریتی زنانه

بیشترین طرفدار هدایای تبلیغاتی ست، بانوان هستند. به همین خاطر بهترین انتخاب برای هدایای روز زن، هدایای روز کارمند و … ست‌ مدیریتی تبلیغاتی مخصوص بانوان است. این دسته از هدایای تبلیغاتی علاوه بر زیبایی و ظرافت، بسیار کاربردی و مفید هستند.ست هدیه ویژه بانوان شامل اسپیکر، دفتر یادداشت، خودکار نفیس، کیف پول زنانه، فلش مموری، ست مانیکور و ماگ های دخترانه است. شما می توانید با توجه به نیازها و سلایق و گروه سنی مخاطبین خود آنها را انتخاب نمایید و در غالب ست هدیه دهید.

نیم ست مدیریتی

نیم ست مدیریتی تبلیغاتی، معمولا شامل دو هدیه ست است که همراه با جعبه ارائه می گردد. برای خرید نیم ست تبلیغاتی، توجه داشته باشید که هدایای آن از نظر رنگ، متریال و کاربری کاملا ست باشند. از آنجا که نیم ست تبلیغاتی از هدایای کاربردی تشکیل می شود و قیمت نیم ست بسیار مناسب تر از ست مدیریتی می شود؛ بنابراین خرید نیم ست مدیریتی، بهترین گزینه‌ برای تبلیغات در نمایشگاهها، کنفرانس‌ ها و همایشها است.

هدایای خلاقانه برای ست مدیریتی

آمار 2023 نشان می دهد که بیش از 50 % شرکت ها و سازمانها، برای خرید هدایای تبلیغاتی، به دنبال هدایای تبلیغاتی خلاقانه و جدید هستند. ست های مدیریتی نیز از این امر مستصنی نیستند. ست‌ پذیرایی مخصوص چای، ست سرو دمنوش و ست قهوه خوری و ست صنایع دستی کاربردی، نمونه هایی از هدایای خلاقانه برای ارائه به مدیران هستند. قطعا هر مدیری در دفتر کار خود به یک ست پذیرایی جدید و شیک نیازمند است.

هدایایی نظیر ست مدیریتی تبلیغاتی پذیرایی، به دلیل تأکید بر کیفیت زندگی و لذت‌های کوچک، بهترین هدایای تبلیغاتی برای مناسبت های خاص هستند.

چگونه بهترین ست مدیریتی تبلیغاتی را انتخاب کنیم؟

برای خرید بهترین ست مدیریتی تبلیغاتی، مهمترین آیتمها کیفیت و کاربردی بودن آن است. بنابراین قبل از خرید هدایای تبلیغاتی برای مدیران حتما به نکات زیر توجه کنید.

تناسب هدایای تبلیغاتی با برند: یک هدیه تبلیغاتی، سفیر برند شما، خواهد بود. بنابراین باید با هویت و ارزشهای برند شما هم راستا باشد. محصولاتی را انتخاب کنید که از نظر طراحی، رنگ و کیفیت بهترین باشند. زیرا می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی بر تصویر برند شما داشته باشد.

اهمیت کیفیت بر کمیت: یک ست مدیریتی تبلیغاتی با کیفیت بالا، حتی اگر شامل تعداد کمتری اقلام باشد، تأثیر بهتری نسبت به یک ست با اقلام زیاد اما کیفیت پایین دارد. کیفیت نشان‌دهنده ارزشی است که شما برای روابط خود قائل هستید.

شخصی سازی هدیه : هدایای تبلیغاتی که به صورت شخصی ارائه شود، گویای توجه و دقت شما در مخاطب است. بدیهیست که تأثیر آن در گیرنده بسیار بیشتر خواهد بود.

شناخت مخاطب: اولین و مهم‌ترین گام خرید هدایای تبلیغاتی خاص، شناخت مخاطبین هدف است.هدایای تبلیغاتی باید بیشترین ارزش و کاربرد را برای آن‌ها داشته باشد.برای کسب و کارهای لوکس، انواع ست‌ مدیریتی چرمی و ست مدیریتی لاکچری، مناسب است. اما برای مشاغل مدرن محور، انواع ست مدیریتی الکترونیکی که شامل هدایای تبلیغاتی نظیرفلش مموری، پاور بانک، اسپیکر، ایرپاد انتخابی ایده‌آل هستند.

قیمت ست‌ مدیریتی تبلیغاتی

قیمت انواع ست‌ ‌های مدیریتی به عواملی مانند کیفیت، متریال، هدایای ست و تعداد بستگی دارد. از سوی دیگر روش چاپ روی ست مدیریتی یکی از عوامل مهم در قیمت ست مدیریتی است. برای چاپ روی هدایا توجه ویژه داشته باشد که چاپ حتما با کیفیت عالی و در نقطه ای مخفی انجام شود.

چاپ روی ست‌ مدیریتی تبلیغاتی

به طور کلی، روی همه اقلام داخل ست، امکان حکاکی لیزری وجود دارد. حکاکی خودکار، فلش، پاوربانک و … انجام می‌شود. همچنین می توانید فقط روی درب جعبه پلاک مولتی استایل اضافه نمایید. معمولا مدیران از اقلامی که همراه با چاپ ارائه می شود استفاده نمی کنند. پس بهتر است برای تبلیغ برند خود از روش نصب پلاک روی درب استفاده کنید. .

در زمان خرید ست مدیریتی به یاد داشته باشید که این هدایای تنها یک ابزار تبلیغاتی برای برند شما نیست؛ بلکه ابزاری برای نمایش حس احترام و قدردانی شما نسبت به مخاطبتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *