درباره انواع هدایای تبلیغاتی

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

اگر هدایای تبلیغاتی، را در نقش متخصصین فروشی که در کار خود بی نظیر عمل می کنند، ببینیم، آیا در انتخاب آنها برای این سمت بسیار مهم دقت بیشتری به خرج نمی دهیم. در این مقاله قصد داریم روش های انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی، را بررسی نماییم. در واقع با انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی، بهترین بازاریابان و متخصصین فروش برند شما، به مشتریان شما نزدیک شده و اثر گذاری شگرفی در طول زمان به روی آنها خواهند داشت. و اینگونه برند شما برندی ماندگار در اذهان خواهد شد و مشتریان شما، به همراهان همیشگی شما خواهند شد.

هدایای تبلیغاتی از طریق نمایشگاه ها، همایش ها و رویدادهای تاریخی برای قدردانی و تشویق برای خرید های آتی از سوی برند ها ارائه می گردند. اما این نه تنها پایان کار نیست بلکه آغاز فعالیت بازاریاب نامحسوس شما در محیط کار، اتومبیل و … خواهد بود. اگر هدایای تبلیغاتی برند شما، هدایای تبلیغاتی خلاقانه، کاربردی و با کیفیت باشد، بدیهیست که دریک بازه زمانی بسیار طولانی نزد مشتری شما خواهد بود و در هر لحظه نام و نشان تجاری شما را برای او یادآوری خواهد کرد. بنابراین اندکی درنگ برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی مطمئنا ارزشمند خواهد بود.

قیمت هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ارزان ارائه نکنید. کلمه ارزان تنها یک پیام دارد “به راحتی خراب می شود”. بنابراین اعتبار برند خود را با ارائه ی هدایای تبلیغاتی ارزانی که به راحتی خراب می شود، زیر سوال نبرید. حتی اگر بتوانید با پول کمتر هدایای تبلیغاتی بیشتری تهیه کنید.

هدایای تبلیغاتی مفید

فکر می کنید تا به حال چند بار جا کلیدی پلاستیکی تبلیغاتی از برند های مختلف به شما داده اند؟ آیا واقعاً فایده ای دارد؟ آیا نام آنها را به یاد دارید؟ نه. در نتیجه، باید هدایای تبلیغاتی را در نظر بگیرید که مشتری بارها و بارها از آن استفاده خواهد کرد. هرچه تعداد دفعاتی که نام شرکت شما را می بینند افزایش می یابد، در ذهن آنها برند شما، به عنوان آیتمی مفید ثبت خواهد شد.

هماهنگی هدایا، با رویدادهای جهانی

هدایای تبلیغاتی را متناسب با موقعیت‌ها ملی یا رویدادهای جهانی انتخاب نمایید تا برای دریافت کننده مؤثرتر و به یادماندی گردد. مثلا شیوع ویروس کرونا در شکلهای گوناگون، بزرگترین داستان جهان امروز ماست. در چنین شرایطی اهدای هدایای تبلیغاتی پزشکی نظیر اسپری ضد عفونی کننده، دستگاه تب سنج، فشار سنج و …. مواردی هستند که به مردم کمک می کند تا از یک دوران سخت عبور کنند. برند شما می تواند با اهدای هدایای تبلیغاتی پزشکی در شرایط سخت در کنار مشتریان شما باشد. با این ابتکار عمل برند شما حس حمایت را به دریافت کننده القا خواهد کرد.

متناسب با کسب و کارتان، بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب نمایید.

هدایای تبلیغاتی مرتبط، همواره، تجربه استفاده از خدمات شما را برای مشتری، یادآوری خواهد کرد. از سوی دیگر تفکر وخلاقیت مجموعه ی شما در انتخاب هدایای تبلیغاتی، در ضمیر ناخودآگاه مشتری تأثیر خواهد داشت. زمانی که شما هدایای تبلیغاتی را مرتبط با خدمات یا محصولات خود تهیه می کنید، در مغز گیرنده تصویر این هدیه و ارتباط آن با خدمات شما ثبت خواهد شد. بنابراین هر جا حرف از محصولات و خدمات مشابه باشد، نام برند شما در ذهن فرد، یادآور خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی اختصاصی

کالاهایی را در نظر بگیرید که شخصی برای خودش می‌خرد یا در مناسبتهای خاص برای قدردانی دریافت می‌کند. تصور کنید از برندی به نام، کالایی را تهیه می کنید و در قبال هزینه ی بالایی که پرداخت کرده اید، هدیه ای دریافت می کنید. این هدیه صرفاً به خاطر اینکه شما مشتری ارزشمندی هستید، ارائه شده. چه احساسی خواهید داشت!

حال تصور کنید به مناسبت تولد شما یا در مناسبت های خاص تقویمی مانند روز زن، روز مرد یا روز کارمند از طرف آن برند هدیه ای با تزئینی منحصربفرد برای شما ارسال گردد. مطمئنا این هدیه حس خوب و با ارزشی را به برای شما ارمغان می‌آورد. سعی کنید در هنگام انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی، برای مشتریان خود، چنین تفکری، داشته باشد و هدایای تبلیغاتی ویژه برای مناسبتهای خاص تهیه نمایید. اگر بتوانید هدایای تبلیغاتی لاکچری در تعداد کم ارائه دهید، تبلیغات شما هدفمند تر و مؤثرترخواهید بود. در واقع در این روش شما تنها روی مشتریان خاصی تمرکز می کنید و برای جذب و نگه داری آنها هزینه می کنید.

هدایای تبلیغاتی کاربردی

برخی از کالاهای کاربردی وجود دارد که افراد بدشان نمی آید، یکی از آنها را داشته باشند اما هیچوقت بابت خرید آن از خانه خارج نمیشوند. برند شما می توانید این کالاهای کاربردی را اهدا نماید. با کمی خلاقیت و شناخت از گیرنده، می توانید هدایای تبلیغاتی کاربردی در حد شان و جایگاه اجتماعی آنها تهیه نمایید. مسلما دریافت هدایای کاربردی که با سبک زندگی افراد سازگار باشد، نقش ماندگار و جذابی از برند شما در در فرد ایجاد خواهد کرد.

کالاهای سبز

تمرکز و توجه بر حفظ و مراقبت از محیط زیست، صنعت تبلیغات را بر آن داشته تا تولید و استفاده از کالاهای با کیفیت و سازگار با محیط زیست را رواج دهد. به همین دلیل در حوزه هدایای تبلیغاتی، کالاهای سبز( سازگار با محیط زیست) مورد توجه بسیاری از دوستداران محیط زیست قرار گرفته است. اهدای آنها کاری بشر دوستدانه است که علاوه بر کمک ب حفظ محیط زیست، سبب بالابردن ارزش و اعتبار برند شما خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی ماندگار

حال که سلایق مشتری، بودجه تبلیغاتی، زمان و مکان ارائه ی هدایای تبلیغاتی مشخص شد. در نظر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی با کیفیت ارائه کنید. برند شما به راحتی می تواند به اکسسوری مورد علاقه مشتری شما تبدیل شود. اگر مشتری از جانب مجموعه ی شما حس احترام را دریافت نماید. احترام به مشتری از طریق محصولات با کیفیت، خدمات و پاسخگویی عالی و هدایای تبلیغاتی ارزشمند به مشتری منتقل خواهد شد.

در این مسیر فراموش نکنید که می توانید با اهدای هدایای خاص در مناسبت های مختلف به کارکنان سازمان، می توانید روحیه کارکنان درون سازمان را تقویت نمایید تا انگیزه های لازم برای تکریم مشتری در آنها ایجاد شود.

گروه هدایای تبلیغاتی فدک با ارائه ی انواع هدایای تبلیغاتی، به شما کمک خواهد کرد تا روی اقلامی سرمایه گذاری کنید که ارزشمند و مرکز توجه خواهند بود. هدایایی که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مفید برای کسب و کار شما عمل می کنند.

در انتها در نظر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی برند شما، به اندازه طرح توزیع شما خوب خواهند بود. بهترین زمان ارائه هدایای تبلیغاتی به اندازه نوع آن پر اهمیت و تاثیر گذار خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم برای کمپین تبلیغاتی خود، قبل از خرید هدایای تبلیغاتی، برنامه ریزی لازم را داشته باشد. و در آن افراد، مکان و زمان را در نظر بگیرید. تا در زمان و مکان درست با مشتریان بالقوه خود تعامل نمایید و با اهدای هدایای تبلیغاتی برند خود را مانگار سازید. مطمئن باشید در آینده ای نه چندان دور شاهد افزایش اعتبار، درآمد و بازگشت سرمایه خود خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *