درباره انواع هدایای تبلیغاتی

قبل از خرید سررسید ویژگی های مؤثر در قیمت و کیفیت سرسید را بخوانید.

خرید و قیمت سررسید

سررسید و سالنامه از انواع هدایای تبلیغاتی مفید و محبوب است. به همین دلیل آیتم اصلی هدایای عید نوروز سازمان ها، شرکت ها و کسب و کارهای مختلف محسوب می شود. پس بهتر است قبل از خرید سررسید از ویژگی های مؤثر در قیمت و کیفیت سرسید آگاه شوید. تا بهترین هدیه عید نوروز را اهدا نمایید و تا پایان سال همراه مخاطبین خود باشید. البته پایان سال، پایان تبلیغاتی شما نیست. معمولا شرکتها و سازمانهایی که در هدایای تبلیغاتی شب عید، سررسید مرغوب و کاربردی ارائه می دهند، مخاطبین  و مشتریان آنها به این امر عادت کرده و هر ساله منتظر دریافت سرسید سال جدید هستند. و این عادت یعنی تبلیغات دائمی برند شما.

پس اگر قصد خرید سررسید دارید؛ نکات زیر را از دست ندهید! تا بهترین هدایای تبلیغاتی را برای برند خود ارائه دهید.

ویژگی های مؤثر در خرید و قیمت سررسید

ویژگی های مؤثر در قیمت و کیفیت سرسید عبارتند از :

سایز سرسید

صحافی سرسید

جلد سررسید

سایز سرسید

تولید سررسید و سالنامه در سایزهای مختلف امکان پذیر است اما سرسید ها معمولا در انواع وزیری، رقعی و اروپایی تولید می شود. “برای آگاهی از جزئیات کامل انواع سایز سررسید می توانید مقاله انواع سرسید را مطالعه نمایید.”

خرید سررسید وزیری

سرسید وزیری در ابعاد  17X24 تولید می شود. با توجه به سایز صفحات، جلد و صحافی هزینه های تولید این نمونه سرسید بیشتر خواهد شد. و در نهایت قیمت سررسید وزیری از قیمت سررسید اروپای و رقعی بالاتر است.

با توجه به این نکات؛ سررسید وزیری، برای کسب و کارهایی که بیشتر با مدیران در ارتباط هستند مناسب می باشد. بنابراین بهتر است برای تولید این سررسید، جلد و صفحات با کیفیت انتخاب شود، و آن را به عنوان هدایای نوروزی مدیریتی در نظر گرفت.

خرید سررسید رقعی

سر رسید رقعی حدود 2 سانتی متر از سررسید وزیری کوچکتر و از سررسید اروپایی بزرگ تر است. سرسید رقعی در ابعاد  17X24  تولید می شود. برای تولید این سررسید روزهای پنجشنبه و جمعه در یک صفحه قرار می گیرد. بنابراین از سررسید وزیری، حدود 40 صفحه کمتر دارد..

با توجه به این نکات؛ سررسید رقعی، برای کسب و کارهایی که بیشتر با کارمندان در ارتباط هستند مناسب می باشد. سایز کوچکتر و وزن کمتر سررسید رقعی، سبب حمل و نقل آسانتر آن می شود. از سوی دیگر هزینه های تولید این نمونه سرسید کمترخواهد شد. و در نهایت قیمت سررسید رقعی از قیمت سررسید وزیری کمتر است.

اما فضای نوشتن در سالنامه های رقعی از سالنامه اروپایی بیشتر است. پس با خیال راخت می توانید آن را به عنوان هدایای نوروزی سازمانی برای ارائه به کارمندان شرکت ها، در نظر بگیرید.

خرید سررسید اروپایی

این نوع از سررسید از نظر اندازه کوچکتر از سررسید وزیری و رقعی است. سرسید وزیری در ابعاد  12.5 x22تولید می شود. و بیشتر شبیه به یک دفتر یادداشت جیبی است. سایز کوچک و وزن کم سررسید اروپایی، سبب حمل و نقل آسان و قیمت مناسب آن شده است. بنابراین هدیه تبلیغاتی مناسبی برای کسب و کارهای کوچک بشمار می رود. تا آن را به عنوان هدایای شب عید ارائه نمایند.

انواع صحافی سررسید

روش صحافی سررسید از آیتم های بسیار مهم برای خرید سررسید است. زیرا روش صحافی نه تنها بر قیمت سررسید، بلکه بر نوع كاربری سررسید تآثیر خواهد داشت. بنابراین قبل از خرید سررسید با روشهای صحافی کاملا آشنا شوید.

  • ته دوخت: یکی از روشهای رایج، محکم و ماندگار صحافی، روش دوخت است. در این روش ر 8-4  برگه به هم دوخته می شود و تمام این برگه ها به آستر سررسید متصل می گردد. و در آخر روی جلد سررسید قرار می گیرند. در این روش حجم سررسید کمتری خواهد داشت. علاوه بر آن مقرون به صرفه ترین روش است.
  • کلاسوری: در روش کلاسوری برگه ها پانچ می شوند. و داخل فنرهای کلاسوری قرار می گیرند. و برگه ها به راحتی اضافه یا حذف می گردد. معمولا مراکز آموزشی هدایای نوروزی دانشجویان و دانش آموزان را از این نمونه انتخاب می نمایند. البته ندر نظر داشته باشید که در این روش قیمت تمام شده ی سررسید بیشتر خواهد شد.
  •  سیمی: در این نوع صحافی، برگه ها پانچ شده و در فنر های پلاستیکی و یا فلزی ثابت قرار می گیرند. مزیت اینت روش استحکام و ماندگاری بالاست. اما هزینه تولید سررسید با این روش بیشتر از روش ته دوخت خواهد شد.

جلد سررسيد

برای تولید سررسید دو نوع جلد نرم( ساده) و جلد سخت( مركب) به کار می رود.

جلد سخت از یک لایه ی سخت و یک لایه ی نرم (کاور)  تشکیل شده که دارای انواع جلد و چرم مصنوعی است. اين نوع جلد مخصوص سالنامه های وزیری می باشد که بر روی میز قرار می گیرد و معمولا جابجا نمي شوند.

جلد نرم يا ساده از یک لایه تشکیل شده اند. و برای سالنامه های رقعی و اروپایی مناسب است که تا آنها انعطاف پذیر، سبك و با قابليت حمل و نقل آسان باشند.

و در آخر حتما جنس كاغذ سررسيد را بررسي كنيد. گراماژ و رنگ کاغذ برگه های  داخلی سررسید، یکی از آیتم های مؤثر در قیمت سررسید است.

جنس کاغذ در سررسیدها  معمولا از 70 گرمی است. و در دو رنگ سفید و کرمی موجود می باشد. سررسید با کاغذ کرمی رنگ محبوبیت بیشتری نزد کاربران دارد.

برای کسب و کار خود بهترین را انتخاب نمایید. زیرا هدایای تبلیغاتی ،نماینده برند شما و معرف پرستیژ کاری مجموعه ی شما خواهد بود. گروه هدایای تبلیغاتی فدک، برای مشاوره و خرید بهترین و مناسب ترین سررسید در کنار شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *