هدایای تبلیغاتی مناسبتی

هدایای تبلیغاتی روز معلم

هدایای تبلیغاتی روز معلم

روز معلم

۱۲ اردیبهشت هم زمان با شهادت استاد مرتضی مطهری، در تقویم رسمی ایران به عنوان روز معلم نامگذاری شده است. هدف از این نامگذاری قدردانی از زحمات و خدمات این استاد بزرگ و ارج نهادن به جایگاه والای معلم است.

چالش خرید هدایای تبلیغاتی روز معلم

به نظر من یک معلم می تواند نقش یک ابر قهرمان را در زندگی دانش آموزان ایفا نماید. زیرا قدرت تغییر سرنوشت و تعیین مسیر زندگی آنها را دارند. به همین خاطر خرید هدایای تبلیغاتی روز معلم برای مراکز آموزشی و دانش آموزان، چالش بزرگی است. شاید به همین دلیل خرید هدایای تبلیغاتی روز معلم می تواند دشوار باشد. خوب حالا از کجا بدانید که آنها واقعا چه می خواهند؟ خبر خوب این است: ما پاسخ آن را داریم!

ما با 120 معلم از سراسر کشور صحبت کردیم تا بفهمیم بهترین هدایای روز معلم برای هر سلیقه و شخصیتی چیست؟

هدایای زیر مورد تایید اکثر معلمان با سنین و ویژگی های شخصیتی متنوع است. آنچه در تمام صحبتها مشترک بیان می شد؛ دریافت هدایای کاربردی و با کیفت بود.

نکات مهم برای انتخاب هدایای معلم

ما از معلمان خواستیم تا راهنمایی های خود را برای یافتن بهترین هدایا به اشتراک بگذارند، و آنها توصیه های مفید زیادی داشتند.

هدایای ساده که از صمیم قلب تقدیم می شوند.

دبیر انگلیسی، می‌گوید: «خشنود کردن معلمان آسان است. هر هدیه برای ما اهمیت دارد. ما عاشق کارت پستالهای پر محبت بچه ها هستیم! لازم نیست هدیه گران باشد!» یک کارت نوشته شده توسط دانش آموز یا یک پیام محبت آمیز معنای زیادی دارد.»

بهترین هدایای روز معلم

معلمان احتمالاً از هر هدیه ای که تفکر و محبتی در پشت آن باشد قدردانی می کنند، اما چیزهایی وجود دارد که آنها آنقدر مکرر دریافت می کنند که ترجیح می دهند دیگر هیچ کدام از آنها را نبینند. کلید حل این مسئله آنجاست که تشخیص دهیم، معلمان واقعاً به چه چیزهایی علاقه بیشتری دارند.

هدایای تبلیغاتی شخصی

معلم فارسی مدرسه راهنمایی، می‌گوید: «اگر بفهمید معلمان در اوقات فراغت خود چه کار می کنند؟ آن وقت می توانید؛ هدایای تبلیغاتی شخصی، مطابق نیازها و سلایق او تهیه کنید. پس هدیه ای باشد که آنها دوست دارند و واقعاً استفاده خواهند کرد. فکر کنید اگر تمام روز با بچه ها بودید، چه چیزی در پایان هفته به شما احساس خوبی می داد؟» لوازم مربوط به اتومبیل و هدایای مسافرتی گزینه ی مناسبی باشد.

هدایای تبلیغاتی پزشکی

یکی از معلمان کلاس ششم می گفت: «ما همیشه از سنجیده بودن هر هدیه قدردانی می کنیم. مسلما سلامتی و محافظت از بدن، برای بسیاری از مردم اهمیت خاصی دارد. بنابراین معلمان از دریافت انواع هدایای تبلیغاتی پزشکی بسیار خوشحال خواهند شد.

ست هدیه

انواع ست هدایای مدیریتی، شامل هدایای تبلیغاتی کاربردی است. ست هدیه از دو مزیت عمده برخوردار است؛ اول آنکه بسیار مقرون به صرفه است. و دوم آنکه در جعبه ای زیبا ارائه می گردد. شما می توانید با در نظر گرفتن سن، جنسیت و سلیقه ی هر معلم ست هدیه خاص او را تهیه نمایید.

ست هدیه لوازم جانبی کامپیوتر

از آنجا که امروزه هر معلمی برای انجام امور خود به کامپیوتر نیاز دارد؛ شاید خرید ست هدیه لوازم جانبی کامپیوتر، حس قدردانی شما را به او منتقل نماید.

صنایع دستی کاربردی

در کشور ما، مخصوصا در شهر اصفهان که صنایع دستی تنوع بیشماری دارند و از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند؛ شاید در هر مناسبتی خرید هدایای صنایع دستی در الویت باشد. اما به یاد داشته باشید که در تحقیقات بهترین هدایای روز معلم، مشخص شد، بهترین هدایای روز معلم باید کاربردی باشد. توجه کنید صنایع دستی کاربردی و با کیفیت را همراه با جعبه های محکم و شکیل ارائه نمایید. تا هدیه حس قدردانی و احترام را به معلم منتقل نماید.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک جدیدترین هدایای تبلیغاتی کاربردی به صورت عمده و تکی ارائه می گردد. شما می توانید برای مشاوره و اطلاع از قیمتها با دفتر فروش اصفهان تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *