بازاریابی و تبلیغات

 10 مورد از بهترین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

هدایایی تبلیغاتی نمایشگاهی

برای هر کسب و کاری، حضور در نمایشگاه، یک فرصت عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبین مرتبط است. در نمایشگاه برندهای جدید معرفی می شوند و برندهای بنام، برای قدرت نمایی رقابت می کنند. در چنین شرایطی هدایای تبلیغاتی خلاقانه، بازاریابان زبردستی هستند که می توانند مشتریان بالقوه را جذب نمایند. اما انتخاب این شکارچیان برای هر کسب و کاری یک چالش است. ارائه بهترین هدایایی تبلیغاتی نمایشگاهی، راهی عالی، برای ایجاد تمایز در میدان رقابت نمایشگاه است.

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، معرف پرستیژ کاری برند شماست. آنها به عنوان نماینده برند شما، به محل کار، ماشین و خانه بازدیدکنندگان نمایشگاه خواهند رفت. بنابراین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را تاکتیک برتر بازاریابی خود قرار دهید. اگر قصد حضور در نمایشگاه بعدی را دارید؛ بهتر است در مورد این 10 مورد لحظه ای درنگ و سپس حرکت در مسیر موفقیت را آغاز نمایید.

دستمال نانو؛ هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارزان و مفید

دستمال های نانو، هدایای تبلیغاتی ارزان و مفیدی است. کاربران می توانند با این هدایای تبلیغاتی کاربردی، به آرامی وسایل مختلف از جمله عینک، صفحه نمایش گوشی، مانیتور کامپیوتر و غیره را تمیز کنند. دستمال نانو به طور مرتب بسته بندی می شوند و به راحتی در نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه می شوند. بدیهیست که ارائه هدایای تبلیغاتی کاربردی، برای بازدیدکنندگان بسیار دلنشین خواهد بود. و تضمین دیده شدن تبلیغ شماست.

قلم صفحه نمایش

انتهای این قلم سیلیکونی است و برای نمایشگرهای صفحه لمسی هستند. اما با یک کلیک می توانید آن را به یک خودکار تغییر دهید.

فلاسک و بطری آب

معمولا هر شخصی به بطری آب و فلاسک نیاز دارد. مخصوصا در نمایشگاه هایی با سالن های متعدد، همراه داشتن یک بطری آب برای بازدیدکنندگان، لازم می شود. تنها یک نکته را فراموش نکنید؛ برای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، بهترین کیفیت را انتخاب نمایید. تا هدیه شما و تبلیغات برند شما ماندگار باشند.

هاب برای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی USB

امروزه ما دستگاه‌های مختلفی را حمل می‌کنیم. که بسیاری از آنها برای شارژ شدن به  USB نیاز دارند. یک هاب USB راه حل مناسبی است که به شما امکان می دهد چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید. این هدایای تبلیغاتی مفید، دارای فضای مناسب برای درج تبلیغاتی شماست. با خیالی آسوده هاب USB را برای هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی سفارش دهید.

جاکلیدی چراغ دار

با ارائه جاکلیدی چراغ دار، دیگر مطمئن هستید که تبلیغاتی برند شما همیشه در حال حرکت است. جاکلیدی ها را می توان به عنوان یک بوم کوچک برای نمایش لوگوی برند در رنگ های مختلف استفاده کرد. از سوی دیگر مشتریان شما مشکل سرگردانی با کلیدهای خود را نخواهند داشت. و مهمترین نکته، یک هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارزان و کاربردی را به صورت عمده در میان مشتریان خود توزیع می کنید.

USB شارژر ماشین

شارژر USB ماشین بدون شک یک هدایای تبلیغاتی جدید و بسیار مفید است. شارژر فندکی ماشین این امکان را فراهم می کند تا دستگاه های تلفن همراه در حال حرکت شارژ شوند. اگر می خواهید در میان بازدیدکنندگان نمایشگاه، تاثیری به یاد ماندنی ایجاد کنید، لوگوی شرکت خود را روی  شارژر  USBماشین درج کنید.

اسپری ضد عفونی کننده دست

در نمایشگاه دست های زیادی را می فشارید، بنابراین میکروب های زیادی به طور گسترده پخش می شوند. یک اسپری ضد عفونی کننده دست کوچک و شخصی‌، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارزشمندی است که نشان می دهد، شرکت شما برای سلامتی ارزش قائل است.

دفتر یادداشت کوچک

معمولا افراد برای یادداشتهای ضروری نیاز به دفتر یادداشت کوچک دارند که همیشه در دسترس باشد. مطمئنا ارائه دفتر یادداشتی شیک همراه با خودکار، هدایای تبلیغاتی مناسبی است که همیشه استفاده خواهدشد. اما درج لوگو روی پلاکی کوچک، این دفتر یادداشت را به ابزاری عالی برای برندسازی تبدیل خواهد کرد. البته می توانید از دفتر یادداشتهای معمولی نیز استفاده کنید و تمام جلد آن را به تبلیغات برند خود اختصاص دهید.

عینک آفتابی

عینک آفتابی از اقلام شیک و لوکسی است که بازدیدکنندگان نمایشگاه بابت آن از شما قدردانی خواهند کرد. وقتی لوگوی شرکت خود را بر روی عینک آفتابی با فریم شیکی به نمایش می گذارید، این تصور را ایجاد می کنید که برند شما از پرستیژ جالبی برخوردار است.

ساک دستی تبلیغاتی

بازدیدکنندگان نمایشگاه با هر منصب و شغلی، هدایای زیادی را دریافت می کنند. چرا به آنها چیزی ندهید که حمل و نقل این اقلام را برایشان آسان کنید؟ ساک دستی های تبلیغاتی، اساساً بیلبوردهایی در حال حرکت هستند. به این فکر کنید که تبلیغات برند شما در تمام نمایشگاه در معرض دید قرار می گیرند.

بهترین هدایای تبلیغاتی را ارائه کنید

وقتی صحبت از برند سازی تبلیغاتی به میان می‌آید، گروه هدایای تبلیغاتی فدک همه چیزهایی را که نیاز داشته باشید در اختیار دارد. ما در زمینه چاپ و تبلیغات متخصص هستیم. اگر می‌خواهید در نمایشگاه های بین المللی و تخصصی، متمایز از رقبا حضور داشته باشید؛ ما به شما کمک می‌کنیم تا بهترین هدایای تبلیغاتی را ارائه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *