درباره انواع هدایای تبلیغاتی

کتاب نفیس هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی کتب نفیس

کتاب نفیس از هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می شود. زیرا علاوه بر محتوای ارزشمند، با متریالهای ماندگار و با کیفیت تولید می شود. به همین خاطر قیمت کتاب نفیس به نسبت هدایای تبلیغاتی دیگر بالاتر است. بنابراین کتاب نفیس هدایای تبلیغاتی را به عنوان یک هدیه مدیریتی خاص، بصورت هدایای تبلیغاتی تکی تهیه می گردد.

هدیه کتاب

کتاب یکی از عناصر تأثیر گذار در زندگی انسانهاست. کتاب خوب می تواند افکار، اهداف و رفتار انسانها را تغییر دهد. به همین خاطر اهدای کتاب از پسندیده ترین رفتار اجتماعی بشمار می رود. اما زمانی که تصمیم می گیرید از کتاب به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید؛ لازم است، ماندگارترین و نفیس ترین کتب را انتخاب نمایید. تا مخاطب خاص شما در زمان فراغت خود، از میان رسانه های پر سرو صدا و رنگارنگ امروزی، از هدیه نفیس شما بهرمند گردد.

کتاب نفیس

تا چندی پیش معیار کتاب نفیس؛ صحبتهای ناشرین و فروشندگان کتاب بود. اما در سال 1394 دبیر جشنواره کتاب های نفیس ویژگی های کتاب نفیس را اعلام نمود.

“کتاب نفیس، کتابی است که علاوه بر محتوای ارزشمند و معنوی، از ظاهری زیبا و متریال عالی و چاپ با کیفیت برخوردار باشد”

پس از اعلام این تعریف، خط مشی ناشرین برای تولید کتب نفیس مشخص شد. و انواع کتاب نفیس برگرفته از فرهنگ غنی ایران چاپ و تولید می گردد.

انواع کتاب نفیس هدایای تبلیغاتی

انواع کتاب نفیس برمبنای محتوای آنها مشخص می شود. محتوای کتب نفیس معمولا از ادبیات کهن ایران و آثار ارزشمند مذهبی تشکیل می شود

  • : کتب نفیس مذهبی: قرآن، مفاتیح، صحیفه سجادیه و ادعیه
  • کتب نفیس ادبی: کتاب نفیس دیوان حافظ، کتاب نفیس مولانا، شاهنامه فردوسی، بوستان و گلستان سعدی و رباعیات خیام
  • کتاب های نفیس هنری : کتب نگارگری، خوشنویسی و عکاسی
  • کتب نفیس ایران شناسی: معرفی طبیعت ایران و مردم شناسی

جلد،کاغذ و چاپ کتاب های نفیس

برای خرید کتاب نفیس هدایای تبلیغاتی، باید سلایق مخاطب خود را در نظر بگیرد و بر اساس آن محتوای کتاب را انتخاب نمایید. اما از آنجا که قرار است شما هدیه ای خاص و لاکچری را ارائه نمایید؛ پس از توجه به محتوا، لازم است به جلد، کاغذ و کیفیت چاپ کتاب نیر توجه نمایید.

چاپ کتاب نفیس: چاپ این نمونه از کتاب باید پنج رنگ و با کیفیت عالی با پیشرفته ترین دستگاههای چاپ انجام شود. معمولا صفحات کتب نفیس با نقوش نگارگری و تذهیب که در آنها رنگ طلایی و نفقره ای بکار می رود تزیین شده اند.

کاغذ کتب نفیس: کاغذهای مورد استفاده در صنعت چاپ کتب نفیس، معمولاً از نوع کاغذ تحریری، گلاسه یا گلاسه معطر (مارگانو) هستند. که در حال حاضر اکثر کتابهای نفیس در ایران روی گلاسه که سطوح براق، صاف و یک نواخت دارد استفاده می شود. کاغذ گلاسه بخاطر جذب همه ی جوهر و کاغذ مارگانو بخاطر موج های زیبا و عطر خوش سهم بیشتری در چاپ کتب نفیس دارند.

صحافی و جلد: صحافی تمیز و با کیفیت ، متریال جلد و قاب کتاب از آیتم های مهم در یک کتاب خاص است. به یاد داشته باشید که تولید کتاب نفیس تنها به کاغذ گلاسه و چاپ پنج‌ رنگ نیست؛

جلد کتابهای نفیس، معمولا از چرم مصنوعی (ترمو) یا چرم طبیعی است. که معمولا نقوش برجسته روی آن حک می شود. در زمان خرید کتاب نفیس تبلیغاتی، باید توانایی تشخیص چرم مصنوعی و طبیعی را از هم داشته باشند. تا کتاب را با قیمت واقعی خرید نمایدد.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک، انواع کتاب نفیس به عنوان هدایای خاص و لاکچری بصورت تکی و یا همراه با ست هدایا به عنوان هدایای شب یلدا، با بهترین کیفیت ارائه می شود.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *