بازاریابی و تبلیغات

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

در دنیای امروز هر کسب و کاری برای کسب سهم بیشتر بازار در تلاش است. اما برگ برند همیشه نزد افرادیست که بازاریابی متفکرانه و خلاقانه دارند. مطابق آمار بیش از 80% کسب و کارها در برنامه های فروش و بازاریابی از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند. اما چگونه می توان متمایز بود؟ از میان آنها، کسب و کارهایی که جدیدترین هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه ارائه می دهند، مورد توجه ویژه افراد قرار می گیرند. هدایای خلاقانه زیادی وجود دارد که از آنها برای بهبود روابط خانوادگی، روابط دوستانه و حتی برای بهبود کسب و کار خود می توان استفاده کرد. در گروه هدایای تبلیغاتی فدک با توجه به اینکه که بهترین هدایای تبلیغاتی هم شخصی و هم کاربردی هستند؛ خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه یکی از بهترین روش های بازاریابی است که می تواند شما را پیروز این میدان گرداند. اما هدایای تبلیغاتی خلاقانه، در هر کسب و کاری، مفهوم متفاوتی دارد. به همین دلیل گروه هدایای تبلیغاتی فدک لیستی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه جمع آوری نمود تا این ایده های منحصر بفردی انگیزه شروعی جدید برای شما باشد..

خرید هدایای خلاقانه

هدایای شخصی راهی عالی برای ابراز علاقه و توجه به افراد هستند. به همین خاطر با شخص سازی هدایا، مطمئن باشید همیشه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود. در اینجا لیستی از هدایای کاربردی وجود دارد که در آنها خبری از تبلیغات شما یا تصویر برند شما نخواهد بود. بلکه شما باید در مورد مخاطبین خاص خود تحقیق کرده و از طریق منابع اطلاعاتی مختلف به علاقهمندیهای آنها دست یابید. و سپس با چاپ آنها روی اقلام کاربردی، هدیه ای خلاقانه و سوپرایز به او اهدا کنید. و خاطره ای خوش برای مشتری خود رقم خواهید زد. در این اقدام زیرکانه، با اینکه نشانی از تبلیغات برند شما روی این هدایا وجود ندارد اما دریافت چنین هدیه ارزشمندی، یاد و خاطر برند شما را در ذهن او تثبینت خواهد کرد.

لیست اقلامی که امکان چاپ اختصاصی به روی آنها وجود دارد به شرح زیر می باشد:

  • کتاب عکس
  • پتوهای مسافرتی ساده
  • پازل
  • لیوان
  • ماگ
  • دفتر یادداشت شخصی
  • مگنت
  • کوسن
  • پد موس
  • شمع

در این روش بازاریابی، به جای تبلیغات گسترده و خرید هدایای تبلیغاتی عمده، تنها روی تعدادی خاص سرمایه گذاری خواهید کرد. با توجه به علاقه مندیهای آنها، هدایای تبلیغاتی خاص و شخصی در و مناسبتهای خاص به آنها اهدا می کنید. و اینگونه مشتریان خاص و وفاداری را برای برند خود، حفظ خواهید کرد.

کتاب عکس

کتاب عکس یکی از بهترین هدایای خلاقانه است. می توانید از پیج اینستاگرام، برای تهیه کتابی پر از عکس های مورد علاقه آنها استفاده کنید و هدیه ای منحصر به فرد برای روز تولد یا سالگرد ازدواج آن فرد ارسال کنید.

لیوان

لیوان های حرارتی که در اثر بالارفت دما، تصویر روی آن نمایان میگردد؛ می تواند هدیه ای خلاقانه برای فارق التحصیلان دبیرستان باشد. برای هر کلاس لیوانی با عکس همکلاسی ها، چاپ شود.

تخته چوبی

تولید کنندگان مواد اولیه غذایی، معمولا برای خرید هدایای تبلیغاتی، جا کلیدی تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و یا بگ شاپ تبلیغاتی را انتخاب می کنند. اما تصور کنید؛ برای هر یک از مشتریان وفادار خود تخته چوبی اختصاصی تهیه نماید. این هدیه اختصاصی در بهبود روابط نقش ارزنده ای را خواهد داشت و در نهایت برای مصرف کنندگان برند متمایز بازار خواهد شد.

پازل

پازل ها می توانند برای هر سنی و هر قشری عالی باشند. می توانید با اضافه کردن عکسی خاص، یادگاری بسیار ارزشمندی را ارائه نمایید.

بگ شاپ پارچه ای

برای حمل کتاب، مجلات یا کاردستی یک کیف دستی شخصی تهیه کنید. پارچه ای را انتخاب کنید که با استایل شخص دریافت کننده، مطابقت داشته باشد. این هدیه کاربردی زیبا را می توانید با عکسی مورد علاقه آن فرد چاپ نمایید و هدیه را منحصر بفرد سازید.

دستبند با سنگ ماه تولد

یک دستبند سفارشی بسازید که زیبا و قابل تنظیم باشد. در آن از سنگ ماه تولد شخص استفاده کنید. می توانید با توجه به سلایق و علاقه مندی های او دستند را شخصی تر کنید.

حوله

حوله از هدایای تبلیغاتی کاربردی است که می توانید با چاپ اختصاصی آن را هدیه ای خلاقانه و شخصی کنید.

اکسسوری های خاص

اکسسوریها می توانند هدایای تبلیغاتی خاص باشند. امسال، با خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه به عنوان هدایای نوروز برای کارمندان سازمان یا شرکت خود در نظر بگیرید. آنها هر سال هدایایی نظیر سررسید و تقویم دریافت می کنند. شاید وقت آن رسیده که برای خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی، اندکی سلیقه و خلاقیت بخرج دهید.

تابلو های نقاشی خاص

تابلو های نقاشی، شخصی سازی شده برای آشپزخانه، اتاق نشیمن و اتاق خواب، هدایای واقعا خلاقانه ای را ایجاد می کند. می توانید با یک نقل قول انگیزشی، دست نویس شده همراه کنید. تا حس احترام را بخوبی منتقل نمایید.

دفترچه یادداشت شخصی

بهترین هدیه برای روز معلم، یک دفترچه شخصی طراحی کنید. کلمات و عباراتی را به جلد اضافه کنید که الهام بخش علاقه شما باشد.

 آهنربا

دوست یا عضوی از خانواده دارید که همیشه در آشپزخانه باشد؟ با یک آهنربای عکس شخصی به لذیذ مورد علاقه خود هدیه دهید. عکسی از یک رویداد غذایی اخیر، مانند باربیکیو محله‌ای که تابستان گذشته میزبانی کردند یا جشن سالانه شکرگزاری‌تان را اضافه کنید. هدیه خود را با کارت های دستور غذا یا یک ترکیب ادویه سفارشی جفت کنید.

کوسن سفارشی

یک کوسن را متناسب با استایل شخصی که آن را به او هدیه می دهید، سفارشی کنید. تصویر یا نقل قولی را انتخاب کنید که نشاط آور است.

ماگ

بطری های آب سفارشی و لیوان های مسافرتی هدایای شیک و مفید هستند. بطری های آب همراه با عکس را به عنوان هدایای منحصربفرد ارائه دهید. ماگ تبلیغاتی می تواند به طرز شگفت انگیزی عکس ها و خاطرات مورد علاقه آنها را به نمایش بگذارد تا هر کجا که می روند با خود ببرند.

عکس کلاژ

یک هدیه دست ساز کولاژ عکس برای افراد خاص ایجاد کنید. یک کولاژ ساخته شده از چاپ عکس راهی عالی برای شگفت زده کردن عزیزانتان است. هدایای خاص می توانند، بهترین خاطرات افراد را نمایان سازد. آنها هدایای خلاقانه ای هستند که همیشه ماندگار خواهند ماند.

تقویم سفارشی

چاپ تقویم رومیزی، تقویم دیواری تک برگ و تقویم دیواری 12 برگ، بهترین راه برای یادآوری خاطرات خوش سالهای گذشته هستند. می توانید با استفاده از عکسهای سالهای گذشته، تقویم را شخصی کنید و در هر فصل، عکسی از خاطره خوش آن زمان را چاپ نمایید. و مهمترین ویژگی تقویم، تنوع آن است. بنابراین در طیف وسیعی از قیمت می توانید بهترین هدایای تبلیغاتی را سفارش دهید.

جعبه یادگاری

جعبه های نفیس، هدایای خاص هستند که می توان آنها را شخصی سازی کرد. آنها را با دست نوشته ای انگیزشی و یا همراه با عکسی خاطره انگیز درون آن، همراه سازید تا برای گیرنده حسی خوشایند القا نماید.

ماوس پد

لزومی ندارد که همیشه برای خرید هدایای تبلیغاتی سازمانی، هزینه های بالایی را متحمل شوید. می توانید، بعد از اتمام یک پروژه، برای قدردانی از کارمندان؛ پد موس هایی با چاپ یک جمله انگیزشی همراه با تشکر هدیه دهید. و حتی می توانید این هدیه را شخصی ترارائه کنید و روی موس پد؛ عکسی از علاقه مندیهای هر فرد چاپ کنید.

قاب گوشی سفارشی

با توجه به دنیای اطراف افراد، می توانید برای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه، یک قاب گوشی اختصاصی تهیه نمایید و همراه با عکس مورد علاقه شان اهدا نمایید. به مشتری خود هدایای تبلیغاتی کاربردی و دلنشین ارائه دهید. که همیشه خاطرات مورد علاقه اش را به یاد او بیاورد.

شمع

شمع هایی با چاپ اختصاصی بهترین هدیه برای ولنتاین یا شب یلدا هستند.

زیر لیوانی عکس

آیا می خواهید مجموعه ای از تصاویر را به روشی واقعا منحصر به فرد هدیه دهید؟ برای هر زیر لیوانی عکسی سفارشی چاپ کنید. تا مجموع آنها در کنار هم یادآور توجه شما به شخص مورد نظر باشد.

مؤثرترین آیتم را برای خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه انتخاب نمایند.
” هیچ کس تعداد تبلیغاتی که اجرا می کنید را نمی شمرد. آنها فقط تاثیری را که شما ایجاد می کنید به خاطر می آورند.” – بیل برنباخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *