درباره انواع هدایای تبلیغاتی

 مقایسه ی هدایای سازمانی با هدایای تبلیغاتی

خرید هدایای سازمانی

در چند سال اخیر که شرکت های کوچک و بزرگ از لحاظ اقتصادی در شرایط سختی به سر می برند، کسب‌ وکارها مجبورند بودجه بازاریابی خود را کاهش دهند به همین خاطر ارائه ی هدایای تبلیغاتی بهترین و مقرون به صرفه ترین روش بازاریابی بشمار می رود. ولی استفاده از یک روش در کمپین تبلیغاتی ریسک بسیار بالایی دارد؛ بنابراین باید نوآورانه و خلاقانه عمل کرد. ارائه ی هدایای تبلیغاتی از یک سو و هدایای سازمانی از سوی دیگر، می تواند تا حد زیادی شما را به اهداف بازاریابی برندتان نزدیک نماید. خرید هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی هر دو ابزاری برای قدرتمند ساختن برند ها هستند. اما هدف از ارائه ی هر کدام کاملا متفاوت است. و برای اجرای موثر آنها، باید تفاوت بین آنها را به وضوح درک کنید

هدف از خرید هدایای سازمانی

هدایای سازمانی قبلاً  فقط درشرکت های بزرگ مرسوم بود اما این ایده امروزه در شرکت های کوچک نیز اجرا می شود. در هر کسب و کاری حفظ و ایجاد روابط کاری ارزشمند از اهمیت بالایی برخوردار است. چه کارمندان، مشتریان، همکاران تجاری یا تأمین کنندگان  باشند، عملکرد هر کدام می توان عیار برند شما را افزایش و یا کاهش دهد. بنابراین ضرریست که این روابط را تقویت کرد. هدف از ارائه ی هدایای سازمانی، قدردانی و تشکر از این افراد است..

انواع هدایای سازمانی

مشخص شد که هویت هدایای سازمانی، عرض ارادت و تشکر از افراد خاص است، اما در اصل آنها ابزار تبلیغاتی برای گسترش و تحکیم روابط کاری برای پیشبرد اهداف بازاریابی برند ها هستند. به همین دلیل در هنگام خرید هدایا سازمانی باید در نظر بگیرید که آنها باید از ارزش خاصی برخوردار باشند.

انواع هدایای  سازمانی معمولا از دسته هدایای تبلیغاتی لاکچری، ست مدیریتی لوکس، انواع کتاب نفیس و ست هدیه می باشد. زیرا یک هدیه ارزان و ساده موثر نخواهد بود. هدایای سازمانی خاص، به شما کمک می کند تا، بهترین و ارزشمند ترین هدیه را به مخاطبین خاص خود اهدا کنید و از این طریق ارتباط ایده آلی با آنها برقرار نمایید. البته فراموش نکنید بهتر است این هدایا در جعبه هایی بسیار شکیل ارائه شود تا شأن و منزلت آنها حفظ گردد. از طرفی هرچه نحوه ی ارائه هدایای تبلیغاتی محترمانه تر باشد، مخاطب شما از دریافت آن احساس خوشایند تری خواهد داشت. و این یک موفقیت بزرگ برای برند شما خواهد بود. اهدای هدایای سازمانی راهی فوق‌العاده برای بهبود روحیه کارکنان و تشویق آن‌ها به داشتن انگیزه و اشتیاق نسبت به برندی است که در آن فعالیت دارند. پس در مناسبتهای خاص، مناسبتهای شخصی و مناسبتهای مربوط به برندتان با هدایای سازمانی خاص افراد درون سازمان را غافلگیر و خشنود نمایید.

هدف از خرید هدایای تبلیغاتی

و اما هدایای تبلیغاتی برای تبلیغات و ارائه در طیف بسیار گسترده بکار می رود. غالبا از هدایای تبلیغاتی برای افزایش آگاهی از برند و ارتقاء وفاداری مشتریان استفاده می شود.

غالبا برند ها، هدایای تبلیغاتی را ابزاری برای آگاه کردن بازار مصرف از محصولاتشان می دانند. به امید اینکه پایگاه مشتریان خود را افزایش دهند. و گاهی از هدایای تبلیغاتی به عنوان ابزاری برای بازاریابی یک محصول خاص استفاده می کنند.

هدایای تبلیغاتی پتانسیل این را دارند که به عنوان تبلیغات مداوم عمل کنند. به همین دلیل است که برای خرید هدایای تبلیغاتی باید با هدایای تبلیغاتی با کیفیت و ماندگار را انتخاب نمایید. معمولاً هدایای تبلیغاتی به دلیل مقرون به صرفه بودن به صورت عمده خریداری می شوند؛ مانند خودکار، کلاه، تی شرت، کیف و غیره. اما مهمترین آیتم هدایای تبلیغاتی، کاربردی بودن آنها است. تا گیرندگان بتوانند به صورت روزانه از آن استفاده کنند. هر چه هدایای تبلیغاتی بیشتر در معرض دید افراد مختلف قرار گیرد، شانس بیشتری برای برند سازی وجود دارد. به همین دلیل خودکار تبلیغاتی یک انتخاب محبوب تبدیل شده اند. آنها هدایای تبلیغاتی ارزان و کم حجمی هستند که ارزش عملی بالایی دارند.

مقایسه هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی

همانطور که در اینجا مشاهده می شود، هدایای سازمانی و هدایای تبلیغاتی به دو هدف متفاوت هر دو با ارزش برابر عمل می کنند. اگر در نظر دارید از این ابزارهای بازاریابی استفاده کنید، حتماً به دقت در مورد اهداف بازاریابی برند فکر کنید. آیا به دنبال گسترش پایگاه مشتریان خود هستید یا می خواهید روحیه کارکنان را تقویت کنید و روابط کاری فعلی را تقویت کنید؟

هرچه بیشتر درباره خرید هدایای سازمانی و خرید هدایای تبلیغاتی تأمل کنید؛ و برای آنچه می خواهید به دست بیاورید؛ برنامه‌ریزی کنید. گروه هدایای تبلیغاتی فدک با بیش از 3000 نمونه از جدیدترین هدایای تبلیغاتی خلاقانه، کاربردی و خاص می تواند در این مسیر همراه شما باشد. تا هدایایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به صورت تکی و عمده ارائه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *