درباره انواع هدایای تبلیغاتی

چاپ تقویم رومیزی و اداری چه فوایدی را بهمراه خواهد داشت؟

چاپ تقویم رومیزی و اداری

چاپ تقویم رومیزی و اداری در دو نوع کلی دیواری و رومیزی چاپ می شوند. اما همین دو نوع در طیف وسیعی با خلاقیت های بسیار متنوع ارائه می گردد. علاوه بر طرحهای مختلف، آنها با فرمت های مختلفی نیز چاپ می شوند. تک برگ، 4 برگ (فصلی)، 12 ماهی، تقویم های پانوراما (تقویم های قابل استفاده مجدد) و تقویم های چوبی که از بلوک هایی به عنوان روز، ماه و سال در کنار هم  قرار می

گیرند. بدیهیست این همه تنوع می تواند طیف وسیعی از سلایق را پوشش دهد. اما این سوال مطرح می شود؛ در دنیای امروز با این همه اپلیکیشن تقویم، آیا کسی از دریافت تقویم خوشحال خواهد شد؟

آیا تقویم تبلیغاتی هدیه بدهم؟

شاید تا آخر این مقاله، جواب شما هم به این سوال مثبت خواهد شد.

شما با انتخاب هر هدیه تبلیغاتی، می توانید اطلاعات مختصری از کسب وکارتان را روی آن حک نمایید. این در حالیست که در تقویم، معمولا 12 برگ با ابعاد دلخواه در اختیارتان است. از این بهتر چه می خواهید؟ می توانید به جای چاپ عکس منظره غروب آفتاب و آثار باستانی که در تقویم های قدیمی وجود داشت، هر صفحه را با اطلاعاتی مفید از کسب و کارتان پر کنید. علاوه بر آن اطلاعات نام تجاری و تماس کاملا واضح نمایش داده می شود، بنابراین تقویم ها نرخ تبدیل بالایی دارند.

قیمت تقویم

به دلیل تنوع زیاد در تولید تقویم، قیمت تقویم نیز بسیار گسترده است. شما می توانید قیمت تقویم با بودجه تبلیغاتی خود تنظیم نمایید. البته قیمت تقویم نسبت به هزینه هر بار نمایش در روز و برندسازی، بسیار پایین است

از آنجایی که تقویم ها در تمام طول سال هر روز، تبلیغات شما را نمایش می دهند، بنابراین هزینه بسیار کمی برای برندسازی و تبلیغات روزانه می پردازید.

چاپ تقویم رومیزی و اداری برای همه

برای هر قشر از جامعه از خانم های خانه دار تا مدیران تقویم ها قطعا بسیار مفید هستند. وجود یک تقویم رومیزی در دسترس و یا یک تقویم دیواری در معرض دید می تواند برای یادداشت رویدادهای مهم، یادآوری کارها و برنامه ریزی اموری که فراموش می شوند، کمک شایانی  خواهد کرد. 

طبق گزارش انجمن بین‌المللی هدایای تبلیغاتی(PPAI)، 50 درصد از کاربران تلفن همراه اذعان دارند که هرگز از عملکرد تقویم در تلفن‌های همراه خود استفاده نمی کنند.. بنابراین، اگر بر این باورید که این روزها همه در حال دیجیتالی شدن هستند و از چاپ تقویم کاغذی برای تبلیغات برند خود اجتناب کرده‌اید، بدانید که تقویم های چاپ شده هنوز در میان مردم محبوب و مورد اعتماد ترهستند.

قانون عمل متقابل بیان می کند که وقتی کسی کاری را برای ما انجام می دهد، مثلاً چیزی را به ما می دهد، احساس می کنیم که باید متقابل انجام دهیم. به عنوان مثال، اگر دوستی شما را به ناهار ببرد، احتمالاً در آینده آن دوست را به ناهار خواهید برد. در تجارت هم همینطور است. اگر به مخاطبان خود هدایایی اهدا کنید و دنیا را از نگاه آنها ببینید، آنها نیز حس بهتری نسبت به شما، برند شما و مجموعه شما خواهند داشت. و نتیجه این حس خوب در مرحله ی اول رونق کسب و کار و سپس برندی معروف و معتبر خواهد شد.

تقویم را می توانید در انواع مختلف چاپ نمایید و تبلیغات خود را گسترش دهید. به جای آنکه فقط به مدیران هدیه دهید، می توانید مدلهای متنوعی نیز طراحی کرده و به کارمندان، فروشندگان، و … تقویم بدهید. تا

اطلاعات تماس شما در هر نقطه دیده شود و در اذهان حک گردد.

نتیجه

به یاد داشته باشید، بیشتر مردم دریافت هدایای مفید، مبتکرانه یا خلاقانه را ترجیح می دهند. و تقویم ها هدایای تبلیغاتی هستند که هر روز هدیه شما به آنها یادآوری می شود و این تکرار، تأثیر شگرفی در جایگاه برند شما در بازار رقابت خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *