درباره انواع هدایای تبلیغاتی

چگونه بهترین هدایای سازمانی را پیدا کنیم؟

هدایای سازمانی

کارکنان، کارگران و کارمندان قلب تپنده یک سازمان هستند که با کار و تلاش خود پیشرفت را در رگهای کارخانه ها و ادارات جاری می سازند. پس اگر به دنبال موفقیت هستید؛ حس خوب را در محل کار خود ایجاد نمایید. با اهدای هدایای سازمانی خاص روحیه کارمندان خود را تقویت کنید. تا کارکنان با روحیه عالی به استقبال مشتریان بروند و روابط خوب را با مشتری ارتقا دهند. شما می توانید، هدایای سازمانی را برای عملکرد استثنایی به آنها پاداش دهید. با این حال، اگر در کسب و کارتان به دنبال ایجاد انگیزه‌ های مثبت هستید؛ گروه هدایای تبلیغاتی فدک با بیش از 1000 نمونه هدایای تبلیغاتی مفید در کنار شما خواهد بود.

چرا هدایای سازمانی هدیه بدهم؟

  • وقتی به پرسنل خود هدایایی را اهدا می کنید؛ نشان می دهد که برای فعالیت آنها ارزش قائل هستید و از حمایت آنها برای پیشرفت مجموعه قدردانی می کنید.
  • در میان کارمندان رقابتی برای دریافت پاداش صورت می گیرد و همه با انگیزه کار خواهند کرد.
  • حس خوب پیشرفت و موفقیت برای همه حاصل می شود. نه فقط برای مدیر مجموعه!
  • هدایای سازمانی مشترک، حس یکی بودن را در میان آنها القا خواهد کرد.
  • کارمندان با دریافت هدایای مختلف در مناسبتهای خاص، از محیط کار خود لذت بیشتری خواهند برد و خستگی، کم حوصلگی و افسردگی در میان آنها کاهش می یابد. در نتیجه رفتار با نشاطی با یکدیگر و با مشتریان خواهند داشت.

چگونه بهترین هدایای سازمانی را در سال 2023 پیدا کنیم؟

برای خرید هدایای سازمانی دو نکته اساسی ذهن شما را درگیر می کند؛ از یک سو می خواهید هدیه ای را به عنوان قدردانی ارائه دهید و از یک طرف هم نمی خواهید بیش از حد هزینه کنید. برای رسیدن به این مقصود به دو نکته مهم توجه کنید.

  • ابتدا به رابطه خود با گیرنده فکر کنید. آیا شما همکاران نزدیک هستید؟ هرچه رابطه شما نزدیک تر باشد، می توانید هدیه را شخصی تر کنید. به عنوان مثال، یک ست رومیزی خوب، توسط یک همکار صمیمی، به عنوان قدردانی ارائه می شود اما یک فلش مموری کارتی تبلیغاتی، برای افرادی که رابطه نزدیکی ندارید و یکدیگر را نمی شناسید، بهتر است.
  • فرهنگ شرکت را در نظر بگیرید. رسمی است یا غیر رسمی؟ خلاقانه یا متعارف؟ به عنوان مثال، هدایای خلاقانه برای شرکت های جوان و خلاق عالی است، در حالی که هدایای تبلیغاتی پزشکی یا کتاب نفیس برای یک سازمان ها و ادرات سنتی مناسب تر است.

در نهایت، فراموش نکنید که برای هدیه خود بودجه ای در نظر بگیرید. به خصوص اگر به افراد متعددی هدیه می دهید، نیازی به افراط نیست. هدایای تبلیغاتی مفید و ساده هم، حس قدردانی شما را منتقل خواهند کرد.

ایده های برتر برای خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی

گاهی اوقات، خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی، بسیار دشوار است. علاوه بر آنکه می خواهید قدردانی خود را نسبت به مشتریان و کارمندان خود نشان دهید، می خواهید هدیه ای خاص، مفید و به یاد ماندنی ارائه دهید. در اینجا ایده های وجود دارد که مطمئناً تأثیر مثبتی خواهند داشت:

ست هدیه اداری

این هدیه برای افرادی که به تازگی به گروه شما ملحق شده اند، مناسب خواهد بود. و از آنجا که طیف وسیعی از ست هدایای تبلیغاتی وجود دارد، شما می توانید با هر بودجه ای، برای خرید ست هدایای تبلیغاتی اقدام کنید. در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع ست هدایا با محتویات بسیار متنوع مانند ست رومیزی، ست ورزشی، ست آرایشی، ست خوراکی ست لوازم دیجیتالی، ست لوازم پذیرایی، لیوان، خودکار،  USB، جاکلیدی و غیره ارائه می گردد.

لیوان و ماگ تبلیغاتی

یک لیوان، فنجان یا ماگ که آرم شرکت یا یک پیام انگیزشی زیبا به روی آن چاپ شده، هدیه ای کاربردی و خاص است. و برای افراد مختلف در محیط کار بسیار مفید خواهد بود.

انواع کیف تبلیغاتی

: انواع کیف اداری، کیف لپ تاپ، کیف پول یا کوله پشتی همه از هدایای تبلیغاتی مفید هستند که با آن یک تیر و دو نشان را زده اید. در واقع با هدایای تبلیغاتی کاربردی از کارکنان شرکت تقدیر و تشکر کنید و همچنین به راحتی نام برند خود را روی آنها چاپ می کنید و افراد هنگام بیرون رفتن از آن استفاده می‌کنند، ودر مکانهای مختلف تبلیغات برند شما دیده خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی خاص

می توانید یک شارژر، هدفون و … را به عنوان هدیه تبلیغاتی برای کسب و کار خود هدیه دهید. یک چاپ کوچک روی آن انجام دهید و آن را با یک جعبه زیباهدیه دهید.

با ارائه هدایای سازمانی با کیفیت به مشتریان و همکاران، می توانید آگاهی از برند را افزایش دهید و حسن نیت ایجاد کنید. هیچ شکی وجود ندارد که هدایای سازمانی بخش مهمی از استراتژی بازاریابی هر کسب و کاری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *