هدایای تبلیغاتی مناسبتی

هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس

هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس

نامگذاری روز مهندس در ایران

در ایران برای بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی، روز پنجم اسفند ماه به عنوان روز مهندس ثبت شده است. هر سال همزمان با این روز در همایشها و مراسمات گوناگون از خدمات این قشر تأثیر گذار در جامعه تقدیر می گردد. به همین خاطر تهیه هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس یکی از دغدغه های سازمان ها و شرکت ها برای این روز است.

جدیدترین هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس

مهندسین یک جامعه می توانند، نقش مؤثری در پیشرفت تکنولوژی در حوزه های مختلف یک جامعه ایفا نمایند.  به همین خاطر پیدا کردن هدیه ای در شأن افرادی که مسئولیت های خطیری را بر عهده دارند، کار بسیار دشواری است. اما با این وجود می توانید با توجه به حوزه کاری، سلیقه و پرستیژ کاری آنها، بهترین هدایای تبلیغاتی را تهیه نمایید. در گروه هدایای تبلیغاتی فدک طیف گسترده ای از هدایای تبلیغاتی خلاقانه ویژه روز مهندس به شما ارائه می گردد که در اینجا به آنها اشاره خواهد شد.

خودکار تبلیغاتی خاص

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع خودکار تبلیغاتی خاص به صورت تکی و یا به صورت ست هدیه همراه با هدایای تبلیغاتی کاربردی موجود می باشد که با قیمت مناسب و تنوع بسیار زیاد بصورت تکی و عمده ارائه می گردد.

از آنجا که مهندسین، به کیفیت توجه ویژه دارند و اغلب از پرستیژ کاری بالایی برخوردارند، توصیه می شود، از انواع خودکار تبلیغاتی خاص و با کیفت تهیه نمایید. از سوی دیگر حتما  هدیه را همراه با جعبه های شکیل اهدا نمایید تا احترام و اعتبار بیشتری را منتقل نمایید.

فلش مموری تبلیغاتی

اگر هیچ ایده‌ای برای خرید هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس، ندارید، توصیه می‌کنیم به سراغ هدایای تبلیغاتی دیجیتالی بروید. هدایای تبلیغاتی دیجیتالی شامل انواع اسپیکر، لوازم جانبی کامپیوتر و پر فروش ترین آنها؛ فلش مموری می شود. بدیهیست که یک فلش مموری ابزاری کاربردی برای یک مهندس خواهد بود. بنابراین برای خرید فلش مموری تبلیغاتی دقت و توجه ویژه به خرج دهید و بهترین فلش مموری را تهیه نمایید قطعا یک فلش مموری ارزان و بی کیفیت می توان اثر سوء و معکوس برای تبلیغات برند شما باشد.

پاور بانک

مهندس‌ها معمولاً از انواع ابزار‌های الکترونیکی مختلف استفاده می‌کنند که نیاز به شارژ مداوم دارند. شما می‌توانید برای این افراد پاوربانک‌هایی با قدرت مناسب را تهیه کنید که دیگر دغدغه‌ای از بابت شارژکردن وسایلشان نداشته باشند. پاوربانک‌ها در مدل‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسند، بنابراین می‌توانید آنها را کاملاً متناسب با بودجه و نیاز شخص مقابل تهیه کنید.

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی رومیزی و دیواری از هدایای تبلیغاتی مفیدی است که تا سالیان سال مورد استفاده قرار می گیرد و دائم در معرض دید است. بنابراین می توانید نمونه ای خلاقانه و مرتبط با علوم مهندسی را به عنوان هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس، انتخاب نمایید. اما در مورد اکسسوری های اداری باید توجه داشت که چاپ تبلیغاتی روی آن بسیار کوچک و حتی الامکان در بخشی نهان قرار بگیرد. اینگونه افراد مختلف به ویژه مهندسین برای استفاده از آن راغب تر خواهند بود.

کیف چرم تبلیغاتی

با توجه به آنکه در قشر مهندسین معمولا منطق بر احساس غالب است، بهتر است برای آنها هدایای تبلیغاتی کاربردی و با کیفیت عالی انتخاب کنید. در این مسیر انواع کیف چرم تبلیغاتی شاید بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس باشد. حتماً کیف‌هایی بخرید که مطمئن هستید از چرم اصل تولید شده‌اند. فقط مشخصات برندتان را در فضایی کاملا مخی درج کنید. آمار نشان می دهد کیف های تبلیغاتی که تبلیغات ریز و مخفی دارند محبوب تر هستند د رافراد آن را برای استفاده شخصی خود قرار می دهند.

صنایع دستی تبلیغاتی

صنایع دستی هدایای ارزشمندی هستند که تقریباً برای تمام اقشار جامعه گزینه مناسبی به‌شمار می آیند. انواع وسایل خاتم کاری، میناکاری، منبت‌کاری و … از جمله هدایای تبلیغاتی نفیس هستند که دارای ارزش معنوی نیز هستند. با اهدای هدایای تبلیغاتی دستی برای هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس از این صنعت حمایت خواهید کرد.

ماشین حساب تبلیغاتی

افرادی که در رشته های مهندسی فعالیت دارند، به دلیل حجم بالای محاسبات، معمولا به یک ماسین حساب حرفه ای نیاز دارند. آنها غالبا ترجیح می دهند یک ماشین حساب همیشه به همراه داشته باشند. بنابراین یکی از هدایای تبلیغاتی کاربردی که برای روز مهندس بسیار مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود؛ ماشین حساب است.

خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه

در دنیای رقابت امروز، برگ برنده، ایجاد تمایز در تکنیکهای تبلیغاتی خواهد بود. خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه یکی از تکنیک های موفق در بازاریابی است.

انتخاب هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه سبب تمایز شما و رقبا خواهد شد و این تمایز سبب ثبت نام و نشان تجاری شما در اذهان خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم برای خرید هدایای تبلیغاتی ویژه روز مهندس، به جای هزینه های بیشتر به خلاقیت در تبلیغات و خلاقیت در نحوه ارائه ی هدایا توجه نمایید.  

مشاهده انواع جدیدترین هدایای تبلیغاتی در گروه هدایای تبلیغاتی فدک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *