درباره انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی لیوان و ماگ

هدایای تبلیغاتی لیوان و ماگ

هدایای تبلیغاتی لیوان و ماگ و فلاسک فروشندگان خاموشی هستند که توسط شما وارد محل کار، محل زندگی، فروشگاه ها و … می شوند و همواره نام برند شما را یاد آوری می کنند. آنها در زندگی روزمره تمام افراد، مورد استفاده قرار می گیرد. بهمین خاطر هرگز قدیمی نمی شوند و هر روز شاهد انواع جدید لیوان، ماگ و فلاسک هستیم. آنها همواره در جنسها، طرحها و رنگهای بسیار متنوع تولید می شود. و همچنان از پرفروشترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شوند.

لیوان تبلیغاتی

لیوان در دو طرح کلی دسته دار و بدون دسته و در انواع شیشه ای، سرامیکی، چوبی و فلزی تولید می گردد. سایز لیوان ها بطور معمول از کاپ بزرگتر و از ماگ کوچکتر است. این هدایای تبلیغاتی محبوب، معمولا برای نوشیدنی های سرد بکار می رود و در بسته های 6 تایی ارائه می گردد.

ماگ تبلیغاتی

ماگ نوعی لیوانی شخصی محسوب می شود که عایق حرارت می باشد. بهمین خاطر برای نوشیدنی های گرم مناسب است. ماگ ها نیز در ابعاد وجنسهای متنوع برای کاربردهای مختلف تولید می شود.

ماگ کاپ: ماگهایی که سایز کوچکتری دارند به ماگ کاپ معروف است و برای سرو چای و قهوه مناسب اند. این نمونه ماگ معمولا از جنسهای سرامیکی و فلزی با در تولید می شود.
ماگ فلزی: ماگ تبلیغاتی فلزی، همراه با دسته و درب تولید می شود و در اصل لیوانی دوجداره و عایق حرارت است.
ماگ سرامیکی: این نمونه ماگ از جنس چینی، تولید می شود. و غالبا دارای درب، دسته و قاشق کوچک هستند. بهمین خاطر معمولا برای تهیه و نگه داری دمنوشها از آنها استفاده می شود.
از آنجا قیمت ماگ تبلیغاتی بسیار مناسب بوده و امکان چاپ هر طرح و رنگی بروی ماگ تبلیغاتی سرامیکی، وجود دارد، از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود.
ماگ حرارتی ( لیوان جادویی): ماگ حرارتی، لیوانی سرامیکی است که سطح آن با جوهری اکسیده و مخصوص پوشیده شده است. هنگامی که دمای مایع درون لیوان بیشتر شود، پوشش کم کم محو می گردد و طرحی که روی لیوان است، مشخص می شود.

چاپ روی هدایای تبلیغاتی لیوان و ماگ

لیوان و ماگ تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی مفید و کاربردی می باشند. که همواره در فعالیت های روزانه حضور دارد و دیده می شود. بدیهیست که می تواند ابزار تبلیغاتی قدرتمندی باشد. بنابراین لازم است، مشخصات برند، بصورت بسیار محدود، در حد نام و لوگوی سازمان، به روی لیوان، ماگ یا فلاسک حک گردد.
توجه! ” در درج مشخصات هرگز زیاده روی نکیند. مطمئن باشید که، هدایای تبلیغاتی با چاپ های بزرگ و متنهای طولانی، استفاده نمی شوند و نه تنها تبلیغی برای شما صورت نمی گیرد، بلکه اثر معکوس خواهد داشت”
روش های چاپ روی لیوان و ماگ عبارتند از :
سیلک
حرارتی
چاپ یخی کوره ای
عکس برگدان
تامپو و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *