درباره انواع هدایای تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی، وسایل و ابزاری کاربردی هستند. که در عین برطرف کردن نیازهای مشتریان، نگهداری و استفاده مستمر از آنها، سبب یادآوری نام و نشان تجاری شما در ذهن آنها خواهد شد. قطعا هیچ مشتری آگهی تبلیغاتی شما را نگه نمی دارد. اما تصور کنید زمانی که مشتری شما با اضطراب به دنبال خودکاری برای نوشتن اطلاعات مهم است، خودکار تبلیغاتی سازمان شما را در گوشه ای از کیف خود می یابد. در این زمان شما نقش یک ناجی را بازی کرده اید و علاوه بر آن اصلی ترین نکات را در مورد شرکت خود به آنها ارائه کرده اید.

ویژگی های خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی از قدیمی ترین انواع هدایای تبلیغاتی بشمار می رود ولی با این حال همیشه جزء پرفروشترین هدایای تبلیغاتی بوده و هست. خودکار تبلیغاتی به دلیل ویژگی های خاصی که دارد، همواره مورد توجه انواع مشاغل و کسب و کارها واقع شده. این ویژگی ها عبارتند از:

خودکار تبلیغاتی در انواع بسیار متنوع می باشد. به همین دلیل پاسخگوی طیف وسیعی از سلایق است

این هدیه رنج قیمت بسیار گسترده ای دارد. بنابراین هدیه تبلیغاتی مناسبی برای هر بودجه ای محسوب می شود

خودکار، هدیه ای کاربردی و مفید برای همه ی اقشار جامعه است

در دسترس ترین وسیله برای تبلیغ شما می باشد. با اهدای خودکار تبلیغاتی، در هر لحظه و هر مکان نام و نشان تجاری شما در اذهان دیده و تکرار می شود

انواع خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی در انواع جنس ها، رنگها، انواع بسته بندی و در طرح های متنوعی تولید می شود. به همین خاطر می تواند هدیه مناسبی برای همه باشد. از کارمندان درون سازمانی گرفته تا مدیران سطح بالای مشتریان شما، برای هر یک خودکار تبلیغاتی مخصوص آنها موجود می باشد.

جنس خودکار

بطور کلی جنس بدنه خودکار در دو دسته پلاستیکی و فلزی می باشد. و دسته روی خودکار بنا بر جنس بدنه از جنس آلومینیوم یا پلاستیک است.

مغزی خودکار

مغزی ها در انواع لوله پلاستیکی، ژله ای، پلاستیکی استاندارد و… هستند. در زمان خرید به این آیتم توجه ویژه داشته باشید تا هدیه ای با کیفیت را ارائه دهید.

مکانیزم خودکار

به نوع عملکرد خودکار، مکانیزم خودکار گفته می شود. مکانیزم خودکار در انواع فشاری، کمرپیچ، درب دار  و … است. این آیتم کاملا سلیقه ای می باشد و در کیفیت خودکار تاثیری ندارد.

انواع چاپ روی خودکار

چاپ نام و نشان تجاری سازمان ها و شرکت ها معمولا به روی خودکارها معمولی انجام می شود و خودکارهای نفیس بدون چاپ تبلیغاتی ارائه می شود.

چاپ روی خودکار به دو روش حک لیزری یا تامپو امکان پذیر است.

برای خودکار های فلزی حک لیزری و برای خودکار پلاستیکی چاپ تامپو انجام می شود. هرچه قطر بدنه خودکار بیشتر باشد، اطلاعات روی خودکار جلوه بیشتری خواهد داشت.

جعبه خودکار

هر یک از انواع خودکار تبلیغاتی جعبه ای مخصوص خود را دارد که طبیعتا در قیمت تاثیر بسزایی خواهد داشت. ولی لازم است به این نکته توجه شود، که ارائه هدیه با بسته بندی شیک و شکیل ارزش بالاتری نزد مخاطب خواهد داشت.

رنگبندی

خودکار ها در رنگهای بسیار متنوعی تولید می شود. بهتر است رنگ را باتوجه به رنگ سازمانی خود انتخاب کنید تا با چاپ روی آن و دیگر عناصر تبلیغاتی شما هارمونی زیبایی تشکیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *