درباره انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه

هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه

زمانی که قصد حضور در نمایشگاه بین المللی را دارید، به این فکر می کنید که آیا ارائه هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه، در پیشبرد اهداف برند سازی و فروش مؤثر خواهد بود؟ برای ارتقاء برند خود، یک ثانیه دیگر هم در این مورد تردید نکنید.

هنوز شک دارید؟ در اینجا با هم دلایل منطقی ارائه هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه را بررسی می کنیم.

مزایای ارائه هدایای تبلیغاتی نمایشگاه

  1. حضور در نمایشگاه فرصت  مناسبی است تا تصویر روشنی از مجموعه خود به مشتریان ارائه دهید. و از آنجا که تقریبا همه دوست دارند هدیه بگیرند، لازم است با هدایای تبلیغاتی کاربردی و نفیس، تصویری شکوهمند از برند خود در ذهن مخاطبین حک نمایید.
  2. هدایای تبلیغاتی می تواند بهانه ای برای شروع صحبت با بازدیدکنندگان نمایشگاه باشد. و یک مخاطب ساده را به یک مشتری تبدیل نماید. وگاهی ارائه هدایای تبلیغاتی، سبب حفظ و وفاداری مشتریان گذشته شما خواهد شد.
  3. یکی از مزایای هدایای تبلیغاتی کاربردی که در نمایشگاه ارائه می شود، این است که فردی که آن را دریافت می کند، این محصول را مفید می داند و از آن برای چندین ماه یا حتی سال ها استفاده خواهد کرد. این بدان معنی است که برند شما در کنار مشتری حضور خواهد داشت و تبلیغات برندتان تا مدتها مشاهده می شود. به عبارت دیگر، یک هدیه تبلیغاتی نام شرکت یا محصول شما را فراموش نشدنی می کند.
  4. در روشهای مختلف تبلیغات، ارائه هدایای تبلیغاتی  بازگشت سرمایه بیشتری را به همراه دارد. زیرا تبلیغات شما در زمان و مکانهای بسیار متعدد دیده خواهد شد. و افراد بیشتری که ممکن است به خدمات شما علاقه مند باشند به شما دسترسی پیدا می کنند. بنابراین می توان گفت که آنها، بسیار مقرون به صرفه تر از سایر انواع تبلیغات هستند.
  5. شخصی که هدیه تبلیغاتی دریافت می کند، برند شما را به خاطر می سپارد و شما را بر دیگران ترجیح می دهد. در اصل ارائه هدایای تبلیغاتی نوعی وفاداری در افراد ایجاد می کند.

همانطور که می بینید، هدایای تبلیغاتی ابزاری عالی برای دسترسی ساده به افراد بیشتری هستند. به همین دلیل، نمی توانید از هدایای تبلیغاتی در استراتژی بازاریابی خود صرف نظر کنید.

با هدایای تبلیغاتی مفید متمایز شوید

هدایای تبلیغاتی یک راه عالی برای هدایت بازدید کنندگان نمایشگاه به سمت غرفه شما هستند. بازدیدکنندگان این نوع توجه را دوست دارند. با اهدای اقلام کاربردی، نام و نشان تجاری شما برای مدتی طولانی در خانه یا محل کار آنها حضوری مفید خواهد داشت.

اما برگ برنده زمانی در دست شماست که؛ هدایای تبلیغاتی کاربردی با کسب و کار شما مرتبط باشد.

نمایشگاه های تخصصی و بین المللی رویدادهای بازاریابی واقعا مفیدی هستند. اگر آنها به خوبی سازماندهی شوند، می توانید در آنها قراردادهای مهمی را امضا کنید. اما در نمایشگاه موضوع اصلی رقابت بسیار نزدیک شما با دیگر برندهای موجود در بازار است. همه ی آنها در کنار شما مشاهده می شوند و در تلاشند. پس بکوشید و از تمام ابزار تبلیغاتی به بهترین شکل استفاده کنید تا در فرصت کوتاه نماشگاه، برجسته باشید.

تنوع هدایای تبلیغاتی

قدرت هدایای تبلیغاتی در تنوع آن است. گستردگی انواع هدایای تبلیغاتی به شما این امکان را می دهد که اقلام مورد نیاز و مورد توجه اقشار مختلف جامعه، در گروه های سنی متفاوت با منصب های شغلی گوناگون، را تهیه و اهدا نمایید.

بدیهیست که در رویدادها، همایش ها و نمایشگاه های تجاری، به جای استفاده از بروشور به عنوان وسیله ای ارتباطی، دادن یک هدیه تبلیغاتی راهی موثر برای جلب توجه بیشتر است. مخاطبین شما، توجه بیشتری به شما خواهند کرد و احتمال اینکه بعداً به شما مراجعه کنند بیشتر خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی نفیس در نمایشگاه

هدایای تبلیغاتی نفیس که تنها به افراد خاصی ارائه می شود، بهترین فرصت برای ایجاد یک ارتباط نزدیک با افراد سرشناس، هستند. و در واقع ارزش افزوده شرکت شما را نشان می دهند و خاطره ای خاص و اختصاصی برای آنها به جا می گذارند. یک هدیه تبلیغاتی خوب برای حک تصویر برند شما عالی است.

بنابراین تضمین کیفیت هدایای تبلیغاتی در نمایشگاه، بسیار مهم است. همچنین نحوه ارائه آنها با جعبه ای نفیس و زیبا، به مشتریان، شرکا و مشتریان احتمالی خود هدایای مفید و کاربردی متناسب با تصویر شرکت خود ارائه می دهید و اعتبار شرکت خود را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *