درباره انواع هدایای تبلیغاتی

مزایای خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص با جعبه

خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص

خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص به صورت ست هدیه و همراه با جعبه، یکی از تاکتیکهای بازاریابی برندهای موفق است. در این مقاله مزایای این تاکتیک ارزشمند را با هم بررسی خواهیم کرد.

اعتبار بخشی به هدایای تبلیغاتی

بکار گیری جعبه هدیه تبلیغاتی، راهی عالی برای افزودن ارزش بیشتر به هدایای تبلیغاتی است. در این روش نه تنها هدایای تبلیغاتی برند شما، ارزشمند تر جلوه خواهد کرد، بلکه در کنار رقبا متمایز خواهید بود. مخصوصا زمانی که مدیران و افراد رده بالا را هدف قرار می دهید؛ استفاده از این روش کاملا ضروری خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم برای هدایای خاص را با کیفیت عالی و همراه با بسته بندی شکیل ارائه نمایید.  زیرا کیفیت بالای هدایای تبلیغاتی و ظاهر بسته بندی آن، مشتریان شما را متقاعد می کند که محصولات شما نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در اصل، هدایای تبلیغاتی شما، گویای سطح پرستیژ کاری و داستان برند شما نیز هستند.

افزایش آگاهی از برند

جعبه هدیه آگاهی برند را افزایش می دهد. زمانی که شما هدایای تبلیغاتی لوکس ارائه می کنید، باید در نظر داشته باشید که مخاطب شما افراد خاصی هستند که هدایای تبلیغاتی همراه با چاپ را استفاده نمی کنند. اما شما درصدد ارائه ی نام برند خود نیز هستید. پس تبلیغات برند خود را به روی جعبه حک می نمایید و اقلام درون جعبه را بدون چاپ ارائه می کنید.این روش ارائه، برای مشتریان اشاره به لوکس بودن هدایا خواهد داشت.

ترویج نام برند

گاهی جعبه هدیه آنقدر شکیل و نفیس بکار می رود که مشتری شما را به مراجعات بعدی ترغیب خواهد کرد. این یک امر کاملا برد – برد است. علاوه بر این، جعبه هدایای تبلیغاتی برند شما، می تواند گزینه ای برای هدیه دادن باشد. و تصور کنید روزی را که این جعبه ها با نام برند شما شناخته شوند.

افزایش ارزش کالا

پس از شناخت برند شما، زمان افزایش فروش است. پس برای ایجاد حلقه ای بی نهایت از خرید مشتریان، لازم است برای مشتریان ارزشمند و وفادار خویش هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص را همراه با جعبه های نفیس ارائه دهید تا مشتریان شما را به مراجعات بعدی و معرفی به دوستان ترغیب نماید. علاوه بر این، وقتی مردم می بینند که آن محصولات شما چیزهای بیشتری برای ارائه دارد، تمایز شما و رقبا بیشتر خواهد شد و منجر به افزایش فروش می شود.

سودمند

جعبه های ست هدیه نه تنها زیبا به نظر می رسد، بلکه مفید است. حمل  اهدایای تبلیغاتی در یک هارد باکس، مسلکا راحتر از ساک دستی است. از سوی دیگر اگر هدیه ای واقعا خاص و لوکس باشد، ارئه ی آن با جعبه ارزش آن راربیشتر خواهد کرد. به عبارت دیگر، سرمایه گذاری در جعبه هدیه تبلیغاتی هم برای شما وهم برای مشتری شما سودمند خواهد بود.

خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص

استفاده از جعبه های چوبی برای هدایای تبلیغاتی

اگر قصد خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص برای کمپین تبلیغاتی خود هستید؛ ارائه ی آنها در جعبه های چوبی  قطعا شیک تر و جذاب تر خواهد بود.

اهدای هدایای تبلیغاتی، به سازمان ها و شرکت ها کمک می کند تا علاوه بر افزایش فروش و تصویر مثبتی از برند ایجاد کنند. پس توصیه می کنیم در این مسیر از تبلیغات فراموش نشدنی استفاده نمایید تا تأثیرات عمیقی در ذهن مخاطبین ایجاد کنید.

خرید هدیه تبلیغاتی لوکس و خاص با جعبه های چوبی

  • با جعبه های چوبی می توانید به عنوان یک حامی محیط زیست در میان مخاطبین محبوب تر باشید.
  • روی جعبه های چوبی می توانید آرم و لوگو، نقوش اسلیمی و قدیمی داشته باشید. در نظر داشته باشید که هر تکه چوب الگوی منحصر به فردی دارد. همین امر محصول را خاص می کند زیرا هیچ تکراری از آن وجود ندارد.
  • ویژگی ارزشمند جعبه های چوبی، تطبیق پذیری آن هاست. شما می توانید آنها را در اندازه ها، شکل ها، رنگ ها و بافت های مختلف سفارش دهید.
  • مشتریان می توانند آنها را برای مصارف مختلف استفاده کنند. و تا مدتها جعبه چوبی به همراه تبلیغات حک شده ی برند شما، نزد آنها باقی خواهد ماند.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع ست هدیه مدیریتی لوکس، ست هدیه نوروزی همراه با جعبه های چوبی و هارد باکسهای شکیل ارائه می گردد.

برای خرید انواع ست هدیه و تماس با دفتر هدایای تبلیغاتی فدک در اصفهان کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *