درباره انواع هدایای تبلیغاتی

خرید بهترین پک هدیه نمایشگاهی

پک هدیه نمایشگاهی

برای هر برندی، حضور در نمایشگاه بهترین فرصت برای برقراری ارتباط چهره با چهره با مشتریان احتمالی و کارشناسان صنف است. از این رو باید تمام ابزارهای تبلیغاتی را بکار بست تا از این فرصت کوتاه، نهایت بهره وری را کسب نمایید. در میان ابزارهای تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، علاوه بر زمان برگزاری نمایشگاه، پس از اتمام نمایشگاه نیز نقش مؤثری در جذب و حفظ مشتریان ایفا می کنند. بهمین خاطر، اکثریت مشارکت کنندگان نمایشگاه، خرید پک هدیه نمایشگاهی را در الویت برنامه های خود قرار می دهند.

دلایل خرید پک هدیه نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی، معرف برند شما خواهد بود، بنابراین بهتر است با ارائه ی هدایای تبلیغاتی با کیفیت، اصالت و اعتبار برند خود را به نمایش بگذارید.

شاید مهمترین دلیل خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، جذب مشتریان احتمالی و رقابت با رقباست. پس لازم است در این مسیر به سمت خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه حرکت کنید.

بدیهیست که مشارکت کنندگان نمایشگاه نمی توانند، در هیاهوی نمایشگاه، برندها مشارکت کننده را مقایسه و برسی نمایند؛ از این رو معمولا تصمیمات مهم را به بعد از نمایشگاه واگذار می کنند. در آن زمان تنها اطلاعات و هدایایی که از نمایشگاه نزد آنهاست، مرجع تصمیم گیری خواهد شد. پس بهترین هدایا را به بهترین شکل اهدا نمایید.

تفاوت در نحوه ی ارائه

بطور میانگین 90 % مشارکت کنندگان نمایشگاه، برای مدعوین، شرکای کاری و بازدیدکنندگان نمایشگاه، هدایای تبلیغاتی ویژه تهیه می کنن. اما تفاوت اثر گذاری این هدایا در کجاست؟ از آنجا که در نمایشگاه، ملاقاتها بصورت چهره به چهره هستند و مخاطبین، مستقیم هدیه را از دستان شما دریافت می کنند؛ نحوه ی ارائه هدایا در نمایشگاه بسیار حائز اهمیت است.

اهدای هدایای تبلیغاتی بصورت پک هدیه، ارزش آن را افزایش خواهد داد. علاوه بر آن ارائه ی هدیه همراه با جعبه، بسیار شکیل خواهد بود و حس احترام و اعتبار را به گیرنده منتقل خواهد کرد. از سوی دیگر غالب مدیران و رؤسای اصناف از نمایشگاه های حوزه کاری خود بازدید خواهند داشت. برای این دسته از بازدیدکنندگان لازم است هدایای لاکچری بدون چاپ ارائه نمایید. بنابراین نیاز است هدایای تبلیغاتی را در قالب پک هدیه همراه با چاپ ارائه نمایید. و روی خود هدایا چاپی حک نشود. زیرا معمولا مدیران از هدایایی که تبلغاتی روی آن حک شده استفاده نخواهند کرد.

نکات لازم برای خرید پک هدیه نمایشگاهی

برای خرید پک هدیه تبلیغاتی، باید به دو آیتم اصلی دقت کنید.

  1. همخوانی محتویات پک با سلایق و نیازهای دریافت کننده
  2. هماهنگی نوع جعبه ی هدیه با سن، سلایق و جایگاه اجتماعی مخاطب

برای خرید بهترین هدایای تبلیغاتی، لازم است در مورد مخاطبین خود شناخت نسبی داشته باشید و سپس از میان انواع هدایای تبلیغاتی، کاربردی ترین و با کیفیت ترین را انتخاب نمایید. اما در مورد جعبه هدایا باید کمی بیشتر تأمل نمایید.

انواع جهبه هدایای تبلیغاتی

جعبه اختصاصی هدایا

بسیاری از برند ها برای پیشبرد اهداف برندینگ، جعبه هدایای نمایشگاهی را بصورت اختصاصی چاپ می نمایند تا با اقلام تبلیغاتی برند، ست باشد

هارد باکس ویژه هدایای تبلیغاتی

واژه هارد باکس به معنای جعبه سخت می باشد. در اصل جعبه هایی هستند که به نسبت جعبه های مقوایی چاپی محکم تر و شکیل تر هستند. دورن هارد باکس ها را می توانید به نسبت هدایای، تقسیم فضایی کرد و درج تبلیغات را با یکی از روشهای پلاک و استیکر چاپی روی هارد باکس اجرا نمود. علاوه بر این مزایا، انواع هارد باکس، از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه تر از انواع دیگر جعبه هستند. از این رو معمولا پرفروش ترین جعبه برای اهدای هدایای تبلیغاتی بشمار می روند.

انواع هارد باکس هدایای تبلیغاتی

ماهیت هارد باکس مقوای سخت و فشرده است اما به نسبت روکش آن در انواع مختلف ذیل تولید می شود.

گلاسه

 فابریک

کرافت

 گالینگور

جیر

 لمینت براق

لمینت مات

هاردباکس کتابی

نوع دیگر باکس های هدیه، هاردباکس کتابی است که درب مگنتی دارد و باز شدن آن مشابه کتاب است.

هارد باکس لپ تاپی

این نمونه پک هدیه که با نام جعبه کیبوردی نیز رواج دارد، مشابه در لپ تاپ باز می شود. این نمونه جعبه نیز در ابعاد مختلف تولید می شود و معمولا برای بالا بردن استحکام آن با روکش لمینت ارائه می گردد. به همین خاطر به عنوان پک هدایای نمایشگاهی برای ارائه به مدیران بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

جعبه چوبی هدایای تبلیغاتی

باکس ها را می توان با متریال های مختلف مانند چرم، چوب، پلکسی و … تولید کرد. تا تنوع برای سلایق مختلف فراهم گردد.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع جعبه هدایای تبلیغاتی چوبی با شکل های مختلف به صورت ساده و منبت ارائه می گردد. زیرا برخی بر این باورند که جعبه های چوبی علاوه بر آنکه هدیه را چشمگیر تر جلوه می دهد، چوب حس ارتباطی گرمتری را ایجاد می نماید. این جعبه ها گیره فلزی دارند که درب و بدنه را به یکدیگر متصل و از بهم ریختگی هدایای درون آن جلوگیری می‌کنند. علاوه بر آن دریافت کننده هدیه، می تواند از جعبه های چوبی برای مصارف گوناگون استفاده خواهد کرد.

باکس چوبی با روکش جیر

شما می توانید پک هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی خود را با جعبه های چوبی که سطح آن ها با جیر پوشانده می شود، تهیه کنید.این نمونه جعبه، هدایای تبلیغاتی شما را چشمگیر تر خواهد کرد و می توانید از آن به عنوان هدایای ویژه مدیران استفاده نمایید..

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع جدیدترین هدایای تبلیغاتی موجود می باشد که شما می توانید از میان آنها پک هدیه نمایشگاهی ویژه برند خود را انتخاب و در جعبه دلخواه خود به صورت هدایای تبلیغاتی خاص ارائه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *