درباره انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مفید

هدایای تبلیغاتی خاص

کسب و کار شما گنجی مدفون است. ما نقشه ی این گنج را در اختیار داریم.

در دنیای شگفت انگیز کسب و کارها، گاهی کوچک ترین خلاقیت ها به سود آوری های هنگفتی منجر می شود. این همان حوزه ای است که گروه تبلیغاتی فدک در آن تخصص دارد. با ارائه ی هدایای تبلیغاتی مفید، کوچک ترین ایده های خلاقانه ی مرتبط با کسب و کار را به شما نشان خواهیم داد. و به این ترتیب، هزینه های شما را تا حد قابل توجهی کاهش می دهیم و سود نهایی شرکت شما را چندین برابر  می کنیم. به این ترتیب با استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص، به هدفهای خود نزدیک میشوید.

مناسبت ها و موقعیت های خاص، اعیاد و جشن های ملی در هر جامعه ای بهترین فرصت برای برقراری ارتباط با مشتریان است. بسیاری از شرکت ها با استفاده از این موقعیت ها و ارسال هدایای تبلیغاتی به مناسبت جشن ها، روابط عاطفی عمیقی با مشتریان برقرار می کنند. آنها با بهبود جایگاه برند خود از بن بست مشکلات فروش رهایی می یابید.

هدایای تبلیغاتی ویژه مناسبت ها

در اولین گام، فهرستی از تمامی اعیاد، جشن ها و مناسبتهای خاط تأثیر گذار بر مشتریان هدف، را تهیه کنید. در صورتی که به اطلاعات شخصی آن ها دسترسی دارید؛ می توانید تاریخ تولد، سالگردهای مورد توجه را به این فهرست بیفزایید. بسیاری از شرکت ها، سالگرد افتتاح اولین شعبه ی خود را به این فهرست می افزایند و با استفاده از ایده های خلاقانه و توجه به جاذبه افزایی برای مشتریان، هدایای تبلیغاتی و پیام های خاصی را طراحی می کنند. اعیاد، تعطیلات . جشن ها فرصت مناسبی برای بسیاری از شرکت های تولیدی یا خدماتی ( نظیر رستورانها، خدمات بهداشتی، پزشکی، حمل و نقل و …) است تا با ارائه ی تخفیف های قابل توجه، گروههای جدید را جذب کنند و با اهدای هدایای تبلیغاتی تعداد مشتریان و میزان خریئ مشتریان را افزایش دهند.

ارسال نامه به همراه هدایا

یکی از مؤثرترین شیوه ها در اجرای فعالیت های پیشبرد فروش، در موقعیت ها و مناسب های خاص، تکمیل پایگاه داده های مشتریان و ارسال نامه های مستقیم و مکرر با هدف تأثیر گذاری بر آن ها است. نکته ی قابل توجه این است که، نامه ها باید زمانی ارسال شوند که دریافت کننده، فرصت کافی برای توجه و نشان دادن واکنش نسبت به آن ها را داشته باشد. به علاوه بهتر است با استفاده از هدایای خلاقانه همراه پاکت نامه آن را از شکل یک نامه ی معمولی متمایز سازید تا دریافت کننده ،حداقل برای ارضای حس کنجکاوی خود، پاکت را گشوده، به پیام آن توجه کند. ضرورت توجه به برنامه ریزی مناسب برای ارائه ی خدمات به مشتریان در چنین موقعیت هایی از نکات حائز اهمیت است.

تجربه ی چندین ساله گروه هدایای تبلیغاتی فدک، ضامن عملکرد و اعتماد شما است. باور داشته باشید که زمان شما برای ما حائز اهیمت است. به همین دلیل کامل ترین و بهترین تحلیل ها را در اختیارتان قرار می دهیم . همین امروز با ما تماس بگیرید و نمونه های هدایای تبلیغاتی مفید را از کارشناسان ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *