درباره انواع هدایای تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

تاریخچه پرچم

گرچه نقطه آغاز استفاده از پرچم مشخص نیست ولیکن در منابع تاریخی در تمدن‌های غرب و شرق، پرچم به عنوان نماد همبستگی و اتحاد شناخته شد. از این رو در جنگها، به زمین انداختن پرچم، بهترین راه برای تضعیف روحیه و شکست لشکر مقابل بود. به همین خاطر در طول تاریخ، پرچم نشانه ی آزادی و استقلال ملل به شمار می رود.

 کاربرد پرچم

پرچم نمادی از هویت، بزرگی و اقتدار است. به همین دلیل پرچم علاوه بر وجوه سیاسی یک کشور در تمام حوزه های رسمی، تشریفاتی و تبلیغاتی نیز گنجانده‌ می‌شود.

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی از عناصر به شدت تاثیر گذار در اذهان می باشد. بنابراین وجود پرچم در غرفه های نمایشگاهی و یا در شرکت ها و سازمان،  اعتبار، هویت و خط مشی آن مجموعه را بیان خواهد کرد.

پرچم های تبلیغاتی باعث می شوند مردم ناخودآگاه به آنها نگاه کنند.آنها همراه با جلب توجه غیر ارادی افراد، هویت برند شما را در اذهان تثبیت می‌کنند. و از هر نوعی که باشند می تواند تاثیرات شگرفی در تصورات ذهنی بیندگان داشته باشد. از پرچم رومیزی  و پرچم ایستاده تا پرچم های بزرگ اهتزاز، همگی، بیانگر پرستیژ کاری و اقتدار هستند و حس اعتماد را القا خواهند کرد.

پرچمهای تبلیغاتی در سه دسته کلی رومیزی، پرچم ایستاده و اهتزاز تقسیم می شوند.

انواع پرچم تبلیغاتی

  • پرچم رومیزی
  • پرچم تشریفات
  • پرچم ساحلی
  • پرچم رومیزی پایه T و L
  • پرچم اهتزاز
  • پرچم ماشینی
  • پرچم راهپیمایی

پرچم های رومیزی شامل پرچم های کوچکی هستند که در محل کار، همایشها و نمایشگاه به روی میز های اصلی قرار می گیرد و معرف شما خواهد بود. این نمونه پرچم با پایه استیل و پایه سنگی ارائه می شود. و برای تولید آن از پارچه های مخمل یا ساتن استفاده می شود.

پرچم تبلیغاتی ایستاده

این نمونه به پرچم تشریفاتی یا پرچم نمایشگاهی معروف است. زیرا در نمایشگاه های تجاری و برای مراسم خاص برای رسمی کردن فضا از آنها استفاده می شود. البته وجود یک پرچم تبلیغاتی ایستاده در کنار درب ورودی، مطمئنا حس اعتماد را در مشتریان ایجاد خواهد کرد.

این نمونه پرچم با پایه های خورشیدی، و پنجه شیری برای پرچم های تشریفاتی و پایه استیل و سنگی برای پرچم تبلیغاتی نمایشگاهی ارائه می شود. لوله پایه، با ارتفاع  2 متر و از جنس استیل یا چدن است.

پرچم اهتزاز نسبت به سایر پرچم ها بلندتر و بزرگ تر است. و به همین خاطر توجه زیادی از افراد را به سمت خود جلب می نماید.معمولا در ورزشگاه ها، مدرسه ها، هیئت ها ، سفارت خانه ها، نمایندگی های ایران در خارج از کشور از پرچم اهتراز استفاده می کنند. جنس میله پرچم اهتراز متفاوت است و قیمت پرچم اهتراز بستگی به جنس پایه ، جنس پارچه پرچم و اندازه پایه پرچم دارد. از آنجاکه این نمونه پرچم تبلیغاتی در فضای بیرونی نصب می گردد، و در معرض آفتاب، باد و باران قرار دارد، برای تولید آن بهتر از پارچه و پایه ی مرغوب و با کیفیت استفاده شود. تا در طول زمان از دوام لازم برخوردار باشد.

چاپ روی پرچم تبلیغاتی

در گذشته  به روی پرچم های تبلیغاتی، گلدوزی های پیچیده و زمان بری صورت می گرفت که علاوه بر وقت هزینه های زیادی نیز صرف می شد. اما امروزه انواع بهترین چاپ ها برای تولیدی پرچم استفاده می شود. برای چاپ روی پرچم، ابتدا طرحی مناسب سایز پرچم، اجرا می شود و سپس مطابق رنگ های سازمانی پرچم تهیه می گردد. توصیه می کنیم، تنها از اطلاعات شاخص مانند لوگو و نام سازمان روی پرچم چاپ نمایید تا اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع پرچم تبلیغاتی، همراه با خدمات چاپ و حکاکی، با بهترین کیفیت و کمترین قیمت ارائه می گردد.

در فدک گیفیت شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید و متناسب با سلیقه و بودجه تبلیغاتی خود، هدیه تبلیغاتی تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *