بازاریابی و تبلیغات

چرا فروش ندارم؟ فروش خود را با ارائه ی هدایای تبلیغاتی خاص افزایش دهید.

هدایای تبلیغاتی خاص

.تبلیغات هنری است که از سوی کسانی ارائه می شود که آرزو دارند هنرمند شوند؛ اما کسانی آن را ارزیابی می کنند که آرزو دارند انشمند شوند. در روابط انسانی، تضادی بالاتر از این سراغ ندارم.» (john ward)

سالهاست که این جنگ بین خلاقیت گرم و تحقیقات سرد، در زمینه ی تبلیغات، ادامه دارد. چقدر خوب می شد اگر رشته ی تبلیغات هم، دانشمندی داشت که در آن صورت زندگی برای همه راحت تر می شد. اما حقیقت چیز دیگری است. تبلیغات، هنری است که ظرافت می خواهد و به طور دائم در حال تغییر است. و هرگز فرمول مشخصی نداشته است. موجودی است که با خون تازه زندگی می یابد و با تقلید می میرد. اندیشه ای است که یک روز بسیار تاثیر گذار است و روز دیگر هیچ اثری ندارد.

برای افزایش فروش نباید از هوش و نکته سنجی غافل بود. به عقیده ویلیام باخ (طراح آگهی های تبلیغاتی فولکس واگن) در کارهای تبلیغاتی نباید مصرف کننده را احمق فرض کرد. و نیز نباید به گونه ای برخورد کرد که گویا قصد درس دادن به او در میان است. « تا زمانیکه مردم به شما را باور ندارند؛ آن چه می گویید، حقیقت نیست. اگر شما را باور نمی کنند این بدان معناست که آنچه را که می گویید نمی فهمند. در اصل مردم شما را نمی فهمند زیرا به شما گوش نمی دهند. پس توجه ها را جلب کنید، آنگاه به شما گوش خواهند داد. لازم است با استفاده از قدرت خیال خود، هدایای تبلیغاتی خاص و جذاب ارائه کنید و توجه همگان را جلب نمایید.»

اگر تبلیغات یک کار بزرگ نیست، پس چیست؟

 چه قبول کنید چه نکنید، امروزه تبلیغات در اقتصاد مبتنی بر رقابت، عنصری کلیدی است و در دنیای تجارت جایگاه غیر قابل انکاری دارد. بنابراین در حال حاضراستفاده از ابزار های تبلیغاتی نظیر آگهی های تلویزیونی، حضور در نمایشگاه ها و ارائه هدایا تبلیغاتی خاص برای بسیاری از صنایع و شرکت ها یک اصل گریز ناپذیر است. در صورتیکه استراتژی تبلیغاتی داشته باشید هر کدام از این ابزار های تبلیغاتی، پله های مسیر برند سازی است که شما را به قله های بلند موفقیت هدایت خواهد کرد.

با هدایای تبلیغاتی خاص، برند شما = برند منتخب مردم

تصور کنید یک صفحه ی سفید و بزرگ در مقابل تان قرار دارد، باید در یک زمان محدود آن را پر از اندیشه های جالب و قابل توجه کنید که مصرف کننده از میان هزاران آگهی تبلیغاتی، کار شما را دیده، بعد ها به یاد آورد. یقینا انرژی، وقت و هزینه های گزافی صرف خواهد شد. اما آیا قطعا با نتیجه مثبت مواجه خواهید شد؟ پشت این کار، حقیقتی نهفته است: هیچ کس علاقه ندارد که بداند شما روی کاغذ چه نوشته اید! در مقابل شما مردمی هستند كه، نه تنها به نفرت از تبلیغات دچار شده اند، بلکه نسبت به آن مصونیت یافته اند.

این بی تفاوتی مردم در مقابل تبلیغات، نمایانگر عصبانیت شان از آن است. پس در این میان باید سعی کنید اندیشه های نوینی را برای عبور از برخی موانع ( بی تفاوتی مردم) مطرح کرد. تبليغات شما در هر زمينه، از حضور در نمایشگاه تا بيلبور و هدايای تبلیغاتی، مثمر ثمر نخواهند بود مگر آنکه” بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، حاوی پیامی کلیدی و خاص باشد.” به یاد داشته باشید در بازار رقابت، برندی که مردم بیشتر می شناسند و می پسندند، شانس بیشتری برای برنده شدن دارد.

تثبیت برند در بازار

 تنوع بسیار زیاد انواع نوشیدنی را در نظر بگیرید. بسیاری از آنها از نظر رنگ و مزه تقریبا یکسانند. حتی بعد از نوشیدن دو لیوان هم، مردم فرق آنها را تشخیص نمی دهند. این بدان معنی است که مصرف کننده در واقع در حال نوشیدن تبلیغات آن برند است. در واقع هر نام تجاری، تمثیلی از یک مفهوم است. <بی ام و> یاد آور کارایی است. و < ولوو> با کلمه ی اعتماد شناخته می شود. بنابراین برای برند خود یک مشخصه در نظر بگیرید. و از اول آن را کلمه کلیدی تبلیغات خود قرار دهید. فراموش نکنید دور شدن از این مفاهیم برای برند دردسر درست می کند. نمونه بارز آن شرکت پاردو چیکن با بیست سال سابقه تبلیغات در زمینه فروش مرغ تازه است. این برند به تازگی محصولات شهرت داشت. اما زمانیکه تصمیم گرفت بوقلمون یخ زده را هم بفروشد، فروش مرغ تازه هم با رکود مواجه شد.

” نام تجاری یک ثروت است، هنگام برنامه ریزی برای بازاریابی و فروش، دقت کنید ! چرا که روی یکی از دارایی های با ارزش و شکننده شرکت در حال کار هستید”

شرکت ها اغلب برای پیش برداهداف فروش، تمام ابزار های تبلیغاتی را به کار می گیرند. اما تعداد معدودی از آنها که برای برند خود ارزش قائلند، برند های نام و منتخب مردم هستند. توصیه می کنیم ، پروژه های تبلیغاتی جذاب، غرفه های نمایشگاهی بزرگ و هدیای تبلیغاتی خاص، ارائه نماید تا در گذر زمان محبوبیتی بی نظیر برای برند شما رقم خورد.

هدایای تبلیغاتی خاص

به شما توصیه می کنیم زمانیکه در حال خرید هدایای تبلیغاتی هستند، بدانید همین هدایای تبلیغاتی هر چند کوچک، می تواند برای تازه کردن تصویر ذهنی برندتان، فرصت بسیار مناسبی باشد.  درست مانند حمل مشعل المپیک. شاید این نماد مهم المپیک را تا آتن حمل نکنید؛ اما در همین چند کیلومتری که حمل آن به عهده ی شماست، باید روشن بماند و بر زمین نیفتد.

مخاطبین خود را بر اساس سلایق و نیاز ها دسته بندی کنید. و با ارائه ی هدایای تبلیغاتی مفید، خاص و کاربردی در مناسبت های  خاص برای هر کدام، برند خود را در تمام سال روشن و زنده نگه دارید.

” نگذارید مشعل به روی زمین بیفتتد.”

در گروه هدایای تبلیغاتی فدک، انواع هدایای تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف با نیازها و سلایق متنوع ارائه می گردد. کافیست برای خرید هدایای تبلیغاتی خاص با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گرفته و از مشاوره آنها بهرمند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *