بازاریابی و تبلیغات

بهترین زمان ارائه هدایای تبلیغاتی

بهترین زمان ارائه هدایای تبلیغاتی

،در میان روش های بازاریابی و تبلیغات برای یک کسب و کار، هدایای تبلیغاتی نقش ارزنده ای را ایفا می کند. زیرا ارائه ی هدایای تبلیغاتی با ایجاد حس خوب در مشتری، تاثیر زیادی بر کسب و کار شما، در جذب مشتری و کسب رضایت مشتری دارد. به همین خاطر کسب و کارهای کوچک برای رونق بیشتر و برند های بنام برای بقاء، همیشه بخشی عظیمی از بودجه تبلیغاتی سالانه را برای خرید هدایای تبلیغاتی در نظر می گیرند. اما توجه داشته باشید که خرید هدایای تبلیغاتی خلاقانه، و ارائه آنها به مخاطبین هدف در زمان و مکان مناسب، سبب بازگشت سرمایه خواهد شد. در غیر این صورت هزینه های گزافی را متحمل خواهید شد. ما در گروه هدایای تبلیغاتی فدک با نظر سنجی از مدیران و کارمندان سازمانها و افرادی که حداقل یکبار در سال هدایای تبلیغاتی دریافت می کنند؛ فهرستی از بهترین زمان ارائه هدایای تبلیغاتی را گردآوری نمودیم.

ارائه ی هدایای تبلیغاتی در زمان نامناسب گاهی توهین محسوب می شود، گاهی نادیده گرفته می شود. و نه تنها مفید و به یاد ماندنی نخواهد شد بلکه برای برند شما اثرات منفی به همراه دارد. به طور کلی، شرکت شما باید حداقل یک بار در سال به کارمندان، مشتریان و ارائه دهندگان خدمات هدیه بدهد. اما چه زمانی بیشترین تأثیر را برای برند شما خواهد داشت؟ بهترین زمان ارائه هدایای تبلیغاتی کی خواهد بود؟

هدایای تبلیغاتی شب عید

خرید هدیه برای عید ، معمولا در تمامی جوامع و کسب و کارها مرسوم است. هدایای نوروزی را می توان برای کارمندان، مشتریان، ارائه دهندگان خدمات (مانند حامل پست)، یا حتی به شرکای تجاری خود (مانند شرکتهایی

که در تبلیغات و بازاریابی با شما همکاری می کنند) در نظر بگیرید. سخت کوشی و اراده کارمند شما به موفقیت شرکت شما کمک می کند. بنابراین پس از یک سال عالی، تلاش های آنها را با یک هدیه پاداش دهید. بهتر است برای هدایای تبلیغاتی شب عید، هدایای رسمی، غیر مذهبی و ماندگار ارسال کنید تا برای دریافت کننده کاملا خوشایند باشد.

بهترین هدایای تبلیغاتی برای قدردانی

هر روز، روز خوبی برای گفتن “متشکرم” است! قدردانی از مشتریان، کارمندان و حتی پزشکی که به شما خدماتی ارائه داده است، ارزشمند  است. آنها باید بدانند که برایشان ارزش قائلید. این امر کلید حفظ روابط خوب کاری است. هدیه ای را انتخاب کنید که مناسب آن موقعیت باشد. گروه هدایای تبلیغاتی فدک به شما کمک می کند تا با اطمینان برای هر گروه هدایای تبلیغاتی ویژه و خاص انتخاب کنید. برای خرید هدایای تبلیغاتی لازم است از هنجارهای جامعه و صنف کاری خود پیروی کنید، تا ارائه ی هدیه، توام با جسارت و توهین نباشد و ذهنیتی بسیار زیبا از شما در ذهن مخاطبین ایجاد گردد. بدیهیست که برای قدردانی نباید به دنبال مناسبت و رویداد خاصی باشید. در اولین فرصت بهترین هدیه را تهیه نمایید و صرفا برای تشکر آن را ارائه دهید. مطمئن باشید تأثیر شگرفی در روابط شما پدید می آید.

هدایای رسمی برای مناسبت های خاص

ارسال هدایای رسمی برای مشتریان وفادار در روز سالگرد تاسیس شرکت، بسیار تأثیر گذار خواهد بود. این حرکت شما، نه تنها نشان می دهد که شما اطلاعات کافی در مورد آن شرکت خاص دارید؛ بلکه وقت گذاشتن برای قدردانی از مشتریان و شرکا در زمانی که آنها انتظارش را ندارند، به شما کمک می کند که برجسته شوید. هنگام سفارش هدایای تبلیغاتی خاص، اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که انتخاب می کنید مطابق با استانداردهای برند شما باشد. البته در چنین شرایطی یک هدیه لاکچری حس احترام و اعتبار شما را به گیرنده القا خواهد کرد.

 هدایای تبلیغاتی کاربردی برای نیازهای روزانه افراد

شاید بعد از اجرای پروژه ای پر استرس و در نهایت جلب رضایت مشتری، زمان مناسبی برای ارائه ی یک هدیه کاربردی به کارمندان یا پرسنل است. شما با ارائه ی هدایای تبلیغاتی کاربردی از زحمات آنها قدردانی می نمایید و باعث تقویت روحیه کارکنان برای ادامه تلاش خواهید شد. اگر یک هدیه گروهی می دهید، سخاوتمند باشید و مطمئن شوید که به اندازه کافی با سلایق جمع همراه است و تقریبا همه از آن لذت میبرند.

در لحظه های خوش با مخاطبین خود همراه باشید

زندگی پر از مناسبت های مهم است، مانند تولد، عروسی، متولد شدن فرزندان و … . کارمندان و مشتریان مهم خود را بشناسید. و در لحظه های خوش آنها همراه باشید. هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس را برای این مناسبتها انتخاب نمایید. احساسات آنها را با هدایای تبلیغاتی ارزان جریحه دار نکنید. با احترام گذاشتن به آنها، آن روز را برای آنها فوق العاده کنید.

پس از ملاقات با مشتری احتمالی

وقتی نوبت به ملاقات با مشتریان احتمالی می رسد، ایجاد یک تاثیر خوب بسیار مهم است. از این گذشته، شما هرگز فرصت دومی برای ایجاد یک برداشت اول ندارید! یک هدیه کوچک راهی عالی برای تشکر از آنها برای وقتشان است. ممکن است وسوسه شوید که یک هدیه گران قیمت انتخاب کنید، اما ارزش هدیه شما باید در مقایسه با مقداری که مشتری شما برای محصولات یا خدمات شما خرج می کند، مناسب باشد. (همچنین، مطمئن شوید که هدیه شما در طول مذاکرات قرارداد ارسال نشده است، زیرا گاهی اوقات می‌توان آن را به عنوان رشوه تعبیر کرد.) اگر می‌خواهید تأثیر گذار باشید، در چنین شرایطی با ارائه ی هدایای تبلیغاتی صنایع دستی شهر خود، اعلام کنید که مفتخریم که با شما همکاری کنیم

بهترین هدایای تبلیغاتی؛ در پایان

پایان همکاری و پایان یک پروژه، فرصت مناسبی است برای ثبت بهترین تصویر از برند شما در ذهن مخاطبتان برای تدوام همکاری. به همین دلیل بهترین هدایای تبلیغاتی را برای این منظور در نظر بگیرید. بهتر است از قبل برنامه ریزی کنید در مورد شخص و اشخاصی که هدیه دریافت خواهند کرد تحقیق کنید. و در پایان بهترین هدایای تبلیغاتی را برای هر آنها در نظر بگیرید. ارائه ی جدیدترین هدایای تبلیغاتی کاربردی، نه تنها شرکت شما را برجسته و متمایز می گرداند، بلکه به آنها یادآوری می کند که چه کسی چنین هدیه متفکرانه ای را ارسال کرده است. با صرف زمان برای تحویل دستی یا با گنجاندن یک یادداشت دست نویس متفکرانه، هدیه خود را به یاد

ماندنی هر یک از این هدایای تبلیغاتی تاثیر شگفت انگیزی خواهند داشت.کنید.

در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی به میزان تأثیر هدایای تبلیغاتی در موفقیت و برندسازی بیندیشید. میزان موفقیت شما به اینکه چقدر برای تبلیغات هزینه می کنید، بستگی دارد.

ارائه ی هدایای تبلیغاتی رسمی همیشه همراه با چالش است. یک هدیه سخاوتمندانه می تواند روحیه کارکنان را تقویت کند و به بهبود روابط با مشتری کمک کند، در حالی که هدیه اشتباه در زمان نامناسب می تواند نامناسب تلقی شود و تنها حکم هدر دادن پول را خواهد داشت. هر یک از هدایای تبلیغاتی در جایگاه مناسب خود، می توانند تاثیر شگفت انگیزی خواهند داشت. بنابراین هدایایی را انتخاب کنید که تصویر مناسبی را برای کسب و کار شما ارائه می دهد. فقط به یاد داشته باشید: متفکر باشید، خود را در جایگاه شخص دریافت کننده هدایا قرار دهید و سپس بهترین زمان و مکان ارائه هدایای تبلیغاتی را انتخاب نمایید.

گروه هدایای تبلیغاتی فدک برای عبور از این مسیر پر چالش، در کنار شما خواهد بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *