درباره انواع هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی پزشکی

هدایای تبلیغاتی پزشکی

یکی از صنایع بسیار پراهمیت در جوامع امروزی، صنعت تجهیزات پزشکی می باشد. که همواره در حال پیشرفت و توسعه است.

آثار اولین تجهیزات پزشکی، به 7000 سال قبل از میلاد مسیح  در سرزمین بلوچستان و روم باستان بازمی گردد. در آن زمان ابزاری برای درمان بیماری ها وجود داشت که با رشد جوامع بشری و پیشرفت علم  همراه بوده و تغییرات چشمگیری در آنها صورت گرفته است. البته نقش آموزه های دینی و اسلامی نیز در پیشرفت و گسترش علم پزشکی بسیار مؤثر بود. تا قرن نوزدهم که عصر نوین تجهیزات پزشکی آغاز می گردد.

در حال حاضر ایران جزء کشورهایی است که در تولید محصولات یکبار مصرف پزشکی به مرز خود کفایی رسیده است و حتی برخی از محصولات را به کشورهای مختلف صادر می کند.

هدایای تبلیغاتی پزشکی

هدایای تبلیغاتی پزشکی، کالاهای پزشکی هستند که عموما کاربرد خانگی دارد. این نمونه هدایای تبلیغاتی گاه از سوی پزشکان به مراجعه کنندگان اهدا می شود و گاهی از طرف کسب و کارهای مختلف به مشتریان ارائه می گردد. در هر دو صورت دریافت هدایای تبلیغاتی پزشکی، نوید بخش حمایت از سلامتی می باشد.

انواع تجهیزات پزشکی تبلیغاتی

دستگاه فشار سنج

پر کاربرد ترین و ضروری ترین  وسیله پزشکی ، دستگاه فشارسنج است.  که لازم است در خانه و محل کار وجود آن بسیار مفید می‌باشد. شما می‌توانید با ارائه ی این  هدیه ارزشمند، یکی از نیازهای ضروری مشتری خود را برآورده سازید.

بالشت گردنی

دستگاه بخور

ماساژور تبلیغاتی

نخ دندان کارتی تبلیغاتی

تب سنج دیجیتالی

دستگاه تست قند

جعبه‌ی کمک‌های اولیه

یکی از اقلام ضروری در اماکن مختلف، جعبه‌ی کمک‌های اولیه است. این جعبه شامل باند پانسمان، گاز استریل، چسب زخم، ماسک، قیچی، پنبه و … می باشد که معمولا داخل کیفی کوچک نگهداری می‌شود. از آنجا که امکان چاپ نام و نشان تجاری شما بر کیف وجود دارد، با اهدای جعبه کمک های اولیه، امکان معرفی و تبلیغ برند شما در مکانهای مختلف فراهم می گردد.

مزایای هدایای تبلیغاتی پزشکی

  • این نمونه هدایای تبلیغاتی، کاملا کاربردی بوده و برای تمام اقشار جامعه مفید واقع می گردد.
  • کالاهای پزشکی، ابزاریست که در هر مکانی اعم از خانه یا محل کار کاربرد دارند. و با اهدای آنها، نام و نشان تجاری شما در هر لحظه و هر مکانی دیده خواهد شد.
  • اهدای تجهیزات پزشکی، احساس حمایت در زمانهای ضروری و پر خطر را القا می کند. مطمئن باشید با ارائه ی این هدایا، برند شما برای همیشه در ذهن مشتریان ماندگار خواهد بود.

خرید تجهیزات پزشکی

انتخاب تجهیزات پزشکی به عنوان هدایای تبلیغاتی، یک ایده جدید و کاربردی با قیمت مناسب می باشد که برند شما را ماندگار خواهد کرد. بهمین خاطر تجهیزات پزشکی، جزء بهترین و جدید ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی می باشد. در این راستا گروه هدایای تبلیغاتی فدک انواع تجهیزات پزشکی را به صورت مجموعه ای از لوازم پزشکی ضروری ارائه می دهد. هر مجموعه شامل اقلامی متفاوت می باشد که نیازهای مختلف مشتریان را برآورده می سازد.

.هر ست هدایای تبلیغاتی پزشکی در جعبه ای محکم و منحصر به همان اقلام ارائه می شود. اینگونه ارائه ی این هدایا، به صورتی شکیل انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *